گروه: اخبار استان خبر: 119158 / تاریخ انتشار : 1398/2/27 ساعت : 21:16

محمود کلهر: پرسپولیس نیاز به مهاجم دارد؛ برانکو اشراف خوبی روی فوتبال ایران دارد

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس می گوید برانکو اشراف خوبی به فوتبال ایران دارد و ارتباط خوب او با بازیکنان باعث شده این تیم بتواند قهرمان شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ محمود کلهر، در خصوص قهرمانی پرسپولیس در هجدهمین دوره لیگ برتر گفت:‌

این قهرمانی را به مدیران باشگاه، اعضای هیأت مدیره، مربیان و بازیکنان تبریک می‌گویم که تلاش زیادی کردند تا پرسپولیس قهرمان شود. همچنین باید به هواداران هم این قهرمانی را تبریک گفت که پرسپولیس را تنها نگذاشتند و امیدوارم همیشه دل آنها شاد باشد. پرسپولیس لیاقت قهرمانی را داشت هر چند که در لیگ قهرمانان آسیا نتایج خوبی نگرفت اما واقعا حفظ کردن قهرمانی از رسیدن به آن سخت‌تر است که این مهم با درایت کادر فنی و در راس آن برانکو این قهرمانی به دست آمد.

وی ادامه داد:‌

هت تریک پرسپولیس در قهرمانی به دلیل اشراف خوب برانکو به فوتبال ایران ارتباط دارد و او رابطه خیلی خوبی هم با بازیکنانش برقرار کرده و به همین دلیل آنها با جان و دل برای پرسپولیس بازی می‌کنند و دیدیم که دستورات تاکتیکی را به خوبی در زمین پیاده می‌کنند. خوشبختانه لیگ پویایی داشتیم و 5 تیم در کورس قهرمانی بودند و این مسئله می‌تواند به فوتبال ما کمک کند. مطمئنا پرسپولیس و استقلال همیشه باید قوی باشند تا تیم ملی قوی‌ای داشته باشیم.از طرف دیگر سپاهان و پدیده هم عملکرد خیلی خوبی داشتند. هر چند با وجود این مسائل پرسپولیس شایسته قهرمانی بود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص‌ آینده این تیم پس از سه قهرمانی متوالی در لیگ برتر خاطرنشان کرد:

به هر حال پرسپولیس خیلی خوب کار کرد و برانکو هم شناخت خوبی از این تیم دارد و مطمئنا باز هم این تیم می‌تواند قهرمان شود اما باید چند بازیکن به پرسپولیس اضافه شود و این تیم حفظ شود. پرسپولیس یک قهرمان در لیگ قهرمانان آسیا کم دارد و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

کلهر در پاسخ به این سؤال که کمبود پرسپولیس در فصلی که گذشت چه بود،‌گفت:‌

خوشبختانه پرسپولیس امسال کمبود بازیکن نداشت و دست برانکو باز بود اما این تیم نیاز به فوروارد تاثیرگذار دارد. همچنین برانکو باید گاهی تغییر سیستم بدهد. به نظرم پرسپولیس نیاز به یک مهاجم خوب دارد که شاید آن مهاجم خوب مهدی طارمی باشد.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.