گروه: اخبار استان خبر: 119155 / تاریخ انتشار : 1398/2/27 ساعت : 21:14

اخبار نقل و انتقالات لیورپول: از نگاهی فرصت‌طلبانه به بازار تا زیر نظر داشتن مدافع چپ بریستول سیتی

قرمزها قصد ندارند ریخت و پاش زیادی در نقل و انتقالات انجام دهند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ با وجود عملکرد فوق العاده لیورپول در فصل جاری در لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا، به احتمال فراوان چند بازیکن از جمع این تیم پس از اتمام فصل جدا خواهند شد و بنابراین قرمزها برای پیدا کردن گزینه های جانشین، وارد بازار نقل و انتقالات خواهند شد.

پل جویس، خبرنگار تایمز در خبری اختصاصی در مورد نقل و انتقالات لیورپول در تابستان پیش رو گفت:

دیدگاه در مورد لیورپول این است که این تیم به شکلی موثر کامل است. این تیم نیاز به تقویت در پست مدافع چپ دارد و این در حالی است که نگاه روی تقویت فاز هجومی نیز است ولی پیدا کردن یک بازیکن در استاندارد تیم کار آسانی نخواهد بود.

تمدید قرارداد 8 بازیکن از آوریل سال گذشته تاکنون از جمله محمد صلاح، سادیو مانه و روبرتو فیرمینو دستمزدها را به تنهایی نزدیک به 150 تا 200 میلیون پوند افزایش داده است. ویرجیل فن دایک در گروه بعدی بازیکنانی است که باشگاه برای تمدید قراردادش برنامه دارد.

لیورپول بودجه خاصی برای نقل و انتقالات تعیین نکرده است. آناه فرصت طلبانه و واقع بینانه در نقل و انتقالات پیش خواهند رفت و زمانی که شرایطی درست پیش برسد، آنها واکنش نشان خواهند داد. انتظار می رود که لیورپول در تابستان پول زیادی صرف خرید بازیکن نکند ولی همیشه حواس شان به بازار خواهد بود.

لیورپول در کنار باشگاه های بزرگ دیگر وضعیت لوید کلی، مدافع چپ بریستول سیتی را زیر نظر گرفته است. مدافع تیم زیر 21 ساله های انگلیس می تواند در پست مدافع میانی نیز بازی کند. او کسی است که می تواند در فاز دفاعی بیش از یک پست بازی کند و همین مسئله توجه تیم های مختلف را جلب کرده است. فعلا اولویت لیورپول لوید کلی است که بریستول برای او 18 میلیون پوند قیمت تعیین کرده است که این مبلغ برای بازیکنی که در سطح بالا کم بازی کرده است، زیاد است.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.