گروه: اخبار استان خبر: 119105 / تاریخ انتشار : 1398/2/26 ساعت : 13:02
رئیس کمیته امداد بهمئی در دیدار با امام جمعه شهرستان مطرح شد:

همچنان خود را همان مددکار و خادم مددجویان می دانم/افتخار بنده خدمت به محرومان است/امام جمعه لیکک؛ مددکار برتر و حامی محرومان شهرستان +تصاویر و فیلم

امام جمعه لیکک: کارگاه های آموزشی کاهش افسردگی و آموزش های شادی آفرین از لحاظ روانی تاثیر گذاری بیشتری از کمک های مادی در زندگی مددجویان تحت حمایت دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛رئیس جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بهمئی به همراه معاونت مشارکت های مردمی این نهاد ظهر امروز با امام جمعه شهر لیکک دیدار و گفتگو کردند.

 

 

رسول جهاندیده در این دیدار ابتدا با گرامیداشت ماه مبارک رمضان، از تلاشها و زحمات مدیر سابق کمیته امداد شهرستان تقدیر کرد.

وی با بیان اینکه هر چند بنده در حال حاضر مسئولیتی بر عهده گرفتم اما همچنان خود را همان مددکار و خادم مددجویان می دانم.

جهاندیده تصریح کرد: گرامی ترین شخصیت ها به معنای واقعی در جامعه، محرومان هستند و افتخار بنده خدمت به محرومان است.

 

 

رئیس کمیته امداد بهمئی در ادامه به بیان بخشی از عملکرد یکساله این نهاد پرداخت و گفت:در طول یکسال گذشته ما 12 مسکن مددجویی با اعتبار 2 میلیارد ریال و 40 واحد مسکن با انعقاد تفاهم نامه سه جانبه با اعتبار 12 میلیارد ریال احداث کردیم.

 

جهاندیده خاطرنشان کرد:90 چشمه سرویس بهداشتی با اعتبار 2 میلیارد و 876 میلیون ریال برای مددجویان تعمیرات و احداث داشتیم.

 

وی گفت:در مجموع 32 میلیون و 400 هزار ریال به عنوان اجاره مسکن به مددجویان پرداخت کردیم.

 

 رئیس کمیته امداد بهمئی افزود:در یکسال گذشته 13 میلیارد و 780 میلیون ریال تسهیلات کارگشایی ضروری پرداخت کردیم.

 

وی ادامه داد:1 میلیارد و 800 میلیون ریال در حوزه دانش آموزی و 1 میلیارد و 657 میلیون ریال در حوزه دانشجویی کمک هزینه تحصیلی داشتیم.

 

جهاندیده تصریح کرد: در حوزه اشتغال 235 طرح اشتغال زایی با اعتبار 49 میلیارد و 590 میلیون ریال حمایت و اجرا کردیم.

 

وی با تاکید بر لزوم تقویت روحیه مشارکت در جامعه، گفت: در نظر داریم با الگوگیری از پایگاه های بسیج مانند در هر اداره یک پایگاه احسان و نیکوکاری احداث کنیم.

 

رئیس کمیته امداد بهمئی در پایان سخنان خود با تقدیر از حمایت های همه جانبه امام جمعه شهر لیکک از این نهاد، گفت: حجت الاسلام افروغی از ابتدای ورود به شهرستان تاکنون همیشه  بعنوان یک مددکار برتر محرومان، یاور و همراه ماست.

 

امام جمعه شهر لیکک در این دیدار با با تبریک انتصاب مدیریت جدید کمیته امداد و تقدیر از زحمات مدیر سابق کمیته امداد بهمئی، گفت: خداپرست  همیشه تلاش می کرد قانونی عمل کند.

 

 

حجت الاسلام سید محمد یوسف افروغی افزود: از تمامی پرسنل کمیته امداد شهرستان انتظار داریم که با همدلی و انگیزه مضاعف با مدیریت جدید همکاری کنند.

 

وی خطاب به جهاندیده گفت: کمیته امداد انواع حمایت ها را در مسیر قانون پیش بینی کرد که اگر قانون گرایی را سرلوحه کارتان قرار دهید، موفق می شوید.

 

امام جمعه شهرلیکک با تاکید بر لزوم آموزش مددجویان،گفت: لازم است با برگزاری کارگاه های آموزشی به صورت روشن و صریح در مورد تقویت روحیه عزت نفس،غنا و بی نیازی به مددجویان کمک شود.

 

حجت الاسلام افروغی خاطرنشان کرد: کارگاه های آموزشی کاهش افسردگی و آموزش های شادی آفرین از لحاظ روانی تاثیر گذاری بیشتری از کمک های مادی در زندگی مددجویان تحت حمایت دارد.

 

تصاویر تکمیلی خبر را در ادامه مشاهده کنید:

 

 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.