گروه: اخبار استان خبر: 119091 / تاریخ انتشار : 1398/2/26 ساعت : 18:20

یوونتوس و اینتر با مدیربرنامه سانچز دیدار کرده اند اما حقوق درخواستی وی، همه چیز را متوقف کرده است

یوونتوس و اینتر، وضعیت انتقال الکسیس سانچز را بررسی کرده اند اما با وجود اینکه بازیکن شیلیایی حقوقش را پایین آورده، اما همچنان رقم درخواستی وی مورد قبول نیست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ آینده الکسیس سانچز در منچستریونایتد در هاله ای از ابهام است. ستاره ۳۰ ساله شیاطین سرخ که با وجود حقوق نجومی و معاوضه با مخیتاریان، هرگز نتوانست دوران درخشانش در آرسنال را تکرار کند، می تواند انگلیس را ترک کند.

به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، چند باشگاه همچنان به الکسیس سانچز علاقه مند هستند. در ایتالیا، دو تیم یوونتوس و اینتر به بازیکن فکر کرده اند و حتی مذاکرات اولیه با مدیربرنامه بازیکن انجام شده است. اخیرا عکسی در فضای مجازی از جلسه فابیو پاراتیچی، مدیر یوونتوس، منتشر شد که به اشتباه، فرد مذاکره کننده با تیکسی بگریستین، مدیر منچسترسیتی، اشتباه گرفته شده بود. فرد حاضر در این عکس، فرناندو فلیچویچ، مدیربرنامه الکسیس سانچز است که با پاراتیچی صحبت کرده است. 

الکسیس سانچز-یوونتوس-Alexis Sanchez-Juventus

در حالی که هر دو باشگاه یوونتوس و اینتر، شرایط را زیر نظر داشتند، تا این لحظه همه چیز بر سر انتقال الکسیس سانچز متوقف شده است. این بازیکن خواهان حقوق ۱۲ میلیون یورویی است که هیچ کدام از دو تیم ایتالیایی زیر بار آن نرفته اند. مذاکرات تنها در صورتی می تواند ادامه پیدا کند که ستاره فوتبال شیلی، درخواست حقوقش را پایین بیاورد. سپس می توان در مورد خواسته منچستریونایتد در قبال سانچز، صحبت کرد.

تا زمان نگارش این مطلب، حقوق بالای سانچز مانع هر مذاکره ای برای انتقال این بازیکن به ایتالیا شده است.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.