گروه: اخبار استان خبر: 119073 / تاریخ انتشار : 1398/2/26 ساعت : 18:11

پیش‌بازی فولاد-تراکتورسازی؛ آخرین تلاش‌های لیکنز برای کسب سهمیه آسیایی

مچ‌اندازی قطبی و لیکنز در اهواز!

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ در هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال ایران تیم فولاد خوزستان مقابل تراکتورسازی تبریز صف‌آرایی خواهد کرد.

مشخصات بازی

هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال ایران
فولاد-تراکتورسازی
پنجشنبه 26 اردیبهشت‌ماه 1398 ساعت 21:30
ورزشگاه فولادآرنا

تقابل‌های قبلی دو تیم

 

تراکتورسازی

پیش‌بازی

تیم فولاد خوزستان با افشین قطبی نتایج بهتری از سرمربی قبلی خود گرفته و این شانس را دارد که با پیروزی در هفته آخر به رتبه ششم جدول برسد. این بازی شاید در سرنوشت قطبی نیز تأثیر بسزایی داشته باشد چراکه پیروزی در مقابل تراکتورسازی و هم بقای او در اهواز را تضمین می‌کند و شاید هم مشتریان جدیدی در لیگ برای او پیدا شوند که حتی بهتر از فولاد باشند. فولادی‌ها دیدار هفته بیست و نهم را به ذوب آهن 3 بر 1 باخته‌اند و در این هفته به دنبال اعاده حیثیت خود هستند.

در نقطه مقابل تراکتورسازی هنوز در کورس کسب سهمیه آسیایی قرار دارد. شاگردان لیکنز هیچ چاره‌ای جز پیروزی در این دیدار ندارند و از آنجا که آخرین بازی فصل است با تمام قوا به مصاف حریف خود خواهند رفت. با توجه به هزینه‌ هنگفتی که زنوزی برای تراکتورسازی متقبل شده است عدم کسب سهمیه به لحاظ روحی برای مردم تبریز ناگوار خواهد بود. آن‌ها اکنون با 14 پیروزی، 9 تساوی و 6 شکست در رتبه پنجم جدول قرار دارند و دو امتیاز با تیم بالادستی خود پدیده فاصله دارند.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.