گروه: اخبار استان خبر: 119031 / تاریخ انتشار : 1398/2/25 ساعت : 23:57

به ادعای سایت بلژیکی lavenir: دستمزد مارک ولیموتس کاهش یافت؛ سالیانه 1.2 میلیون دلار

یک سایت بلژیکی از دستمزد جدید تیم ملی ایران پرده برداشت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛با اعلام رئیس فدراسیون فوتبال ایران، مارک ویلموتس بلژیکی که سابقه سرمربیگری تیم ملی بلژیک را نیز در کارنامه دارد، به عنوان سرمربی جدید تیم ملی ایران انتخاب شد.

سرمربی بلژیکی جدید تیم ملی فوتبال ایران، بامداد امروز (چهارشنبه - 25 اردیبهشت ماه) وارد تهران شد تا آخرین صحبت های خود را برای مذاکرات نهایی و قبول سکان هدایت تیم ملی انجام دهد.

سایت بلژیکی lavenir، خبر داد که تلویزیون و رسانه های کشور ایران عکس هایی از لحظه ورود ویلموتس به تهران را ثبت کردند و به احتمال فراوان قرارداد مارک با تیم ملی فوتبال ایران، عصر امروز به ثبت خواهد رسید. نکته قابل توجه در خبر این سایت بلژیکی دستمزد سرمربی جدید تیم ملی ایران بود که رقم 1.2 میلیون دلار برای هر سال بیان شده است. مبلغی که 300 هزار دلار از اخبار قبلی در رسانه های این کشور نیز کمتر خواهد بود. سایت lavenir در ادامه به شرایط تیم ملی فوتبال ایران می پردازد و می گوید هدایت تیم ایران را تا پیش از این، کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی برعهده داشت که پس از شکست 3-0 از ژاپن در نیمه نهایی جام ملت های آسیا از سِمت خود کنار گذاشته شد.

از سوی دیگر مارک ویلموتس نیز به مدت چهار سال (2016-2012) هدایت تیم ملی بلژیک را برعهده داشت و پس از آن در سال 2017 به عنوان سرمربی ساحل عاج برگزیده شد.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.