گروه: اخبار استان خبر: 119028 / تاریخ انتشار : 1398/2/25 ساعت : 23:56

اطلاعیه پلیس بوشهر: فردِ تهدید کننده هواداران پرسپولیس شناسایی شد

پلیس بوشهر اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ روابط عمومی پلیس بوشهر اطلاعیه‌‌ای را در مورد مسابقه پارس جم و پرسپولیس در هفته پایانی لیگ برتر صادر کرد.

به گزارش فارس، اداره پلیس استان بوشهر در خصوص بازی دو تیم پارس جنوبی جم و پرسپولیس در هفته پایانی رقابت های لیگ برتر خلیج فارس، اطلاعیه‌ای را منتشر کرد.

بسمه‌تعالی

در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی از فردی منتسب به کانون هواداران تیم پارس جنوبی جم و تهدید طرفداران تیم رقیب به اطلاع می رساند این فرد شناسایی و با همکاری مقام محترم قضایی اقدام لازم در خصوص وی در حال انجام است. ضمن تشکر از مردم فهیم شهرستان جم خصوصاً علاقمندان به فوتبال به خاطر همکاری و تعامل مثبت و سازنده با پلیس در طول برگزاری مسابقات فوتبال لیگ برتر، با تمهیدات و پیش‌بینی‌های لازم و آمادگی نیروی انتظامی استان انتظار می رود مسابقه بین تیم های پارس جنوبی جم و پرسپولیس تهران در امنیت و آرامش کامل برگزار گردد. از تماشاگران و علاقه‌مندان به فوتبال درخواست داریم با رعایت موارد زیر  پلیس را در برقراری نظم و امنیت این مسابقه فوتبال یاری کنند. 

۱. طرفداران دو تیم در جایگاه های مشخص شده مستقر شوند، به منظور پیشگیری از تنش و درگیری از ورود به جایگاه تیم رقیب خودداری کنند.

 ۲ با توجه به کوهستانی و پیچ دار بودن جاده منتهی به شهر جم از طریق استان فارس به منظور پیشگیری از تصادفات رخ به رخ رانندگان محترم با سرعت مطمئنه حرکت کرده و از سبقت گرفتن خودداری کنند.

 ۳. در مسیر بزرگراه بوشهر به جم با توجه به کفی بودن جاده با سرعت مطمئنه حرکت کنید.

 ۴ با توجه به کمبود پارکینگ در شهر جم، پنج محل مناسب جهت پارک خودروها در نظر گرفته شده است که انتظار است تماشاگران فهیم با راهنمایی ماموران پلیس راهور در پارکینگ های مشخص شده خودروهای خود را پارک نمایند.

 ۵. از پارک خودرو جلوی ورزشگاه، درب منازل و ایجاد سد معبر خودداری کنند در صورت مشاهده خودرو به پارکینگ منتقل خواهد شد. 

روابط عمومی پلیس بوشهر

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.