گروه: اخبار استان خبر: 118978 / تاریخ انتشار : 1398/2/25 ساعت : 13:25
اقدام قابل تحسین کمیته امداد لنده:

توزیع 158قلم کالای اساسی به مددجویان خسارت دیده سیلاب

کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده در اقدامی قابل تحسن بیش از یکصدو پنجاه و هشت قلم کالای اساسی افراد خسارت دیده در سیلاب این شهرستان لنده تامین و به آنان تحویل داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، سیلاب ماه گذشته در مناطق مختلف کشور به خصوص استان های جنوبی کشور باعث وارد شدن خسارت زیادی به مردم این این استان ها به خصوص روستانشینان و بخش های از مناطق شهر لنده شده است.

 

در سیلاب فرودین ماه سال جاری در بخش های مختلف کشور خسارت های زیادی در بخش های مسکونی، کشاورزی، زراعی، دامداری، زیرساخت های عمرانی و شهری شده است که میلیارد ها تومان خسارت برجای گذاشته است.

 

کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده در اقدامی قابل تحسین با تامین بخشی از نیازمندی های افراد خسارت دیده تحت حمایت خود مهمترین دغدغه این افراد را در کمترین زمان ممکن بر طرف کرده است.

 

امیرمحمود بصیری فرد در گفت وگو با خبرنگار خبرلنده، در خصوص تامین نیازمندی های افراد خسارت دیده از سیلاب ماه گذشته گفت: در پی وارد شدن خسارت های جدی به افراد تحت حمایت این نهاد و برابر هماهنگی های صورت گرفته با مسئولان استانی با شناسائی افراد خسارت دیده بخش عمده ای نیازمندی های آنان احصاء و به مرکز ارسال شد.

 

وی افزود: پس از بررسی های صورت گرفته بیش از یکصدو پنجاه و هشت قلم کالا شامل 24دستگاه یخچال،3عدد آبگرمکن گازی ،12عدد نفتی، 13 دستگاه بخاری گازی، 25 تخته فرش،25 قطعه12متری موکت، 5دستگاه پنکه زمینی، 10عددآترا،21تخته تشک، 20 دستگاه کولرآبی به ارزش تقریبی دو میلیارد ریال بین افراد خسارت دیده در مرحله اول توزیع شده است.

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده تصریح کرد: این اقلام به کسانی تعلق رفته است که پس از شناسائی توسط مددکاران حوزه کمیته امداد بررسی و پس از تامین بین آنان توزیع شده است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.