گروه: اخبار استان خبر: 118968 / تاریخ انتشار : 1398/2/25 ساعت : 10:44
در پی طولانی شدن پروژه ها صورت گرفت:

مهمترین توصیه فرماندار لنده به مدیران در خصوص پروژه های نیمه تمام/به دنبال پروژه هایی باشید که راهگشای مشکلات مردم باشند

سید خدادوست موسوی در خصوص وضعیت پروژه های نیمه تمام شهرستان لنده گفت: مسئولان باید به دنبال رفع مشکلات و تامین اعتبار پروژه های نیمه تمام خود باشند که اولویت کاری خود در سال جدید است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، پروژه های نیمه تمام یکی از چالش های مهم در سطح کشور است که استان کهگیلویه وبویراحمد به تبع ان شهرستان لنده نیز چندین پروژه مهم و راهبردی نیمه تمام دارد که انتظار است پس از سال ها تعطیلی و حرکت لاک پشتی در سال جدید شاهد رشد قابل قبول آنان باشیم چرا که بخشی عمده ای از مشکلات مردم رفع خواهد شد.

 

پروژه های نیمه تمام بخش عمده ای از نیازمندی های مردم است که متاسفانه در سال های گذشته به صورت نیمه تمام بر زمین مانده است که اگر بخش عمده ای از این پروژه ها در این شهرستان رفع شوند بدون شک جهش مهمی در جهت توسعه فراگیر این شهرستان صورت خواهد پذیرفت.

 

حال فرماندار جدید شهرستان لنده با تاکید بر رفع نواقصات و موانع سد راه این پروژه ها بر اتمام انان با تدبیر و برنامه ریزی مسئولان در همین روزهای آغازین مسئولیتی خود تاکید فراوانی دارد.

 

سید خدادوست موسوی در جمع مدیران با اشاره به آخرین وضعیت پروژه های شهرستان لنده گفت: مسئولان باید به دنبال رفع مشکلات و تامین اعتبار پروژه های نیمه تمام خود باشند که اولویت کاری خود در سال جدید است.

 

وی تاکیدکرد: مسئولان باید در ادامه اقدامات خود در سال های گذشته باید به دنبال رفع مشکلات پروژه های خود با احصاء مشکلات و برنامه ریزی دقیق خود جهت تصویب اعتبارات در کمیته برنامه ریزی باشند چرا که در این کمیته باید منابع و مصارف پروژه ها تعیین تکلیف شود.

 

فرماندار شهرستان لنده خطاب به مسئولان لنده ای گفت: همه ما باید به دنبال طرح و ایجاد پروژه های در این شهرستان باشیم که ابتدا اولویت این شهرستان و در ادامه در جهت پیشرفت و عمران توسعه این شهرستان باشد تا شاهد رفع مشکلات مردم باشیم و از دغدغه مردم بکاهیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.