گروه: اخبار استان خبر: 118931 / تاریخ انتشار : 1398/2/24 ساعت : 23:53
در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی؛

مدیران کهگیلویه و بویراحمد حرف صبح زاگرس را در انتقاد از شهرداری یاسوج زدند/اجرای پل چهارم بشار به دستگاه دیگری واگذار می شود؟

باید دید در فرصتی که به شهرداری یاسوج داده شد آیا می تواند تا پایان خرداد ماه وضعیت این پل تعیین تکلیف شود یا اینکه طبق گفته معاون عمرانی استاندار در صورتی که پروژه پیشرفت چندانی نداشته باشد مجری طرح از شهرداری یاسوج به دستگاه دیگری واگذار شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نشست ستاد اقتصاد مقاومتی کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز به ریاست معاون امور اقتصادی استاندار برگزار شد که بررسی مصوبات نشست گذشته و همچنین روند پروژه پل چهارم بشار از مصوبات این نشست بود.

 

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد در همین خصوص گفت: در شهر یاسوج پروژه‌های پل سوم بشار و پل رجاء پروژه‌های مهم شهری بودند که باید تامین اعتبار می‌شدند که باند اول پل سوم بشار افتتاح شد و از مجموعه8.5 میلیارد تومان اعتبار پل رجاء مبلغ 6.5 میلیارد آن پرداخت شد.

 

حسن نوروزی بیان کرد: مقرر شد ساختمان پل رجاء را احداث و اعتبارات لازم را برای احداث 1.5 کیلومترجاده دسترسی بعد از پل در اختیار شهرداری یاسوج قرار دهیم و ما هم این کار را انجام دادیم اما علی‌رغم اینکه حدود 7 ماه از کلنگ‌زنی پروژه می‌گذرد پیشرفت فیزیکی چندانی حاصل نشده و از عملکرد شهرداری رضایت نداریم.

 

وی در واکنش به اظهارات شهردار یاسوج مبنی بر معارضات برای شروع عملیات عمرانی گفت: وقتی کلنگ‌زنی کردیم گفتند معارضات حل شده حالا می‌گوید معارضات است اگر معارض بوده چرا اجازه کلنگ‌زنی داده شده است؟

 

در ادامه سید انتظام سهمگین معاون فنی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اختصاص اعتبار 8 میلیارد تومانی برای پل چهارم بشار(پل بلوار رجاء) گفت: هیچ پروژه استانی و ملی در کهگیلویه و بویراحمد وجود ندارد که به اندازه این پل اعتبار دریافت کرده باشد.

 

اما نستهن مقدم در پاسخ به حرکت لاک‌پشتی در احداث پل رجاء گفت: پل چهارم بشار یک پروژه استثنائی در حمایت دولت و پرداخت اعتبار بود اما پیمانکار بر اساس پرداخت نقد وارد مناقصه شد.

 

این صحبت ها بخشی از خروجی نشست ستاد اقتصاد مقاومتی بود که نشان از عملکرد ضعیف شهرداری یاسوج در خصوص پروژه پل چهارم بشار بود، موضوعی که بارها در گزارش های مختلف توسط این پایگاه خبری به آن پرداخته شد.

 

در ادامه تعدادی از گزارش های منتشر شده صبح زاگرس در خصوص پل چهارم بشار و وعده های شهرار یاسوج آمده است و حرفی که صبح زاگرس از مدت ها پیش مظرح کرده بود، اکنون از زبان مسئولان ارشد استان بیان می شود، شاید اگر کمی زودتر به این مساله رسیدگی می شد شاید وضعیت از این بسیار بهتر بود.

 

 

مروری بر یکی دیگر از وعده های تحقق نیافته نستهن مقدم/چندین ماه از وعده 45روزه تکمیل عرشه پل می گذرد!

 

وعده های بر زمین مانده شهرداری یاسوج/ بهره برداری از پل چهارم بشار در هاله ای از ابهام+تصاویر

 

پل چهارم بشار در مسیر پل سوم؟/وعده های شهردار یاسوج چه زمانی محقق می شود؟

 

عصا به دست شدن شهرداری یاسوج برای یک پروژه مهم/وقتی رمقی برای اجرای پروژه ها وجود ندارد+تصاویر

 

اندر حکایات پل های تاریخی بشار/سال 97 به سر رسید؛ وعده مقدم به مقصد نرسید+تصاویر

 

توقف قطار وعده ها در ایستگاه پل چهارم بشار/قصه نا تمام پل هایی که تنها برای سلفی گرفتن مناسب اند!+تصاویر

 

 

به هر حال باید دید در فرصتی که به شهرداری یاسوج داده شد آیا می تواند تا پایان خرداد ماه وضعیت این پل تعیین تکلیف شود یا اینکه طبق گفته معاون عمرانی استاندار در صورتی که پروژه پیشرفت چندانی نداشته باشد مجری طرح از شهرداری یاسوج به دستگاه دیگری واگذار شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.