گروه: اخبار استان خبر: 118881 / تاریخ انتشار : 1398/2/29 ساعت : 10:28

وضعیت نامناسب زندگی یک خانواده در پاتاوه شهرستان دنا/دستانی که در انتظار مهر در ماه مهمانی خدا هستند+تصاویر

این خانواده که در یکی از مناطق شهرستان دنا ساکن هستند هم اکنون در چنین خانه ای زندگی می کنند خانه ای که طبق تصاویر دوامی ندارد و هر لحظه ممکن است که بخشی از آن فرو بریزد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در گذشته برخی از خانواده ها شرایطی داشتند که امروز برای من و شما خاطره شده است اما هنوز هستند خانواده هایی که با همان شرایط زندگی می کنند وضعیتی که حتی فکرش را هم نمی کنیم کسی بتواند در آن زندگی کند.

 

اما وقتی انسان مجبور باشد در خرابه ترین خانه نیز زندگی می کند، این روزها وضعیت به گونه ای شده که باید ضرب المثل "بنی آدم اعضای یک دیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند" بیشتر از هر زمان دیگری نمود پیدا کند، خیلی ها زندگی شان پر از داستان است و این بار داستان زندگی خانواده ای را مطرح می کنیم که در اوج فقر و محرومیت زندگی می کنند.

 

این خانواده که در یکی از مناطق  شهرستان دنا  ساکن هستند هم اکنون در چنین خانه ای زندگی می کنند خانه ای که طبق تصاویر دوامی ندارد و هر لحظه ممکن است که بخشی از آن فرو بریزد.

 

در این خانه خبری از مبل های گران قیمت نیست خبری از یخچال آنچنانی نیست، کابینت های گران قیمت نیز ندارند اما دل گرم زندگی هستند، تصاویر گویای همه چیز است و دیگر به توضیح نیازی ندارد.

 

اعضای این خانواده شاید نه تنها در ماه رمضان بلکه در خیلی از روزهای دیگر روزه هستند شب هایی که هیچ چیز در خانه نیست و کودکانی که بی تابی می کنند، انتظار می رود که مسئولان استان به ویژه دستگاه های امدادی این خانواده ها را نیز دریابند.

 

در صورتی که تمایل به کمک به این خانواده را دارید می توانید با شماره 07433235461 تماس گرفته و کمک های خود را به این خانواده داشته باشید.

در زیر تصاویر خانه این خانواده پاتاوه ای را مشاهده می کنید.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.