گروه: اخبار استان خبر: 118877 / تاریخ انتشار : 1398/2/24 ساعت : 13:09

زنده شدن پیرزن بویراحمدی قبل از تدفین+عکس

مسئول مرکز جامع سلامت موشمی زیلایی بخش مارگون از توابع شهرستان بویراحمد گفت: پیرزن 85 سالاه موشمی زیلایی که مردم برای غسل و تدفینش جمع شده بودند زنده شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مسئول مرکز جامع سلامت موشمی زیلایی بخش مارگون از توابع شهرستان بویراحمد  گفت: پیرزن 85 سالاه موشمی زیلایی که مردم برای غسل و تدفینش جمع شده بودند زنده شد.

 

احسان کریمی زاده  گفت: روز گذشته اهالی روستای موشمی زیلایی  در تماس با پایگاه مرکز اورژانس زیلایی اعلام کردند که پیرزنی که مردم برای تدفین و غسلش جمع شده بودند گویا زنده شده  و دستش را تکان داده است.

وی گفت: بلافاصله تیم سلامت مرکز موشمی زیلایی به محل اعزام و در کمترین زمان ممکن بر بالین بیمار حاضر شدند،  با بررسی های انجام شده توسط پزشک مرکز، وجود علائم حیاتی و البته وضعیت عمومی نامناسب بیمار تایید شد.

کریمی زاده عنوان کرد:  با توجه به شرایط عمومی بیمار، به وسیله آمبولانس به مرکز موشمی زیلایی انتقال داده شد که البته در مسیر یک بار دچار ایست تنفسی شد اما خوشبختانه با اقدامات واحیای به موقع، تنفس بیمار و سایر علائم حیاتی وی برگشت و با هوشیاری ۱۲ به مرکز رسید .

مسئول مرکز جامع سلامت موشمی زیلایی گفت:  سایر اقدامات تشخیصی درمانی لازم در مرکز موشمی صورت پذیرفت اما با توجه به کاهش سطح هوشیاری بیمار و نامنظم بودن کارکرد قلب ایشان، با هماهنگی صورت گرفته با مرکز فوریت های پزشکی یاسوج، بیمار با علائم حیاتی پایدار و سطح هوشیاری ۹ به اورژانس هوایی  و بیمارستان امام سجاد یاسوج تحویل داده شد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.