گروه: اخبار استان خبر: 118866 / تاریخ انتشار : 1398/2/24 ساعت : 17:41

کارلوس پرز، رئیس باشگاه سانتوس: رئال مادرید بهترین تیم برای نیمار است

رئیس باشگاه سانتوس، جدایی نیمار از بارسلونا را اشتباه دانست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ از نظر خوزه کارلوس پرز رئیس باشگاه سانتوس، نیمار نباید از بارسلونا جدا می شد اما حالا که جدا شده بهترین تیم برای او رئال مادرید است.

به نقل از آ.اس، کارلوس پرز رئیس باشگاه سانتوس با نیمار از دوران حضورش در این تیم آشنا است. او عنوان کرد که ستاره برزیلی نباید از بارسلونا جدا می شد و حالا از او خواست تا دوباره به اسپانیا برگردد. او گفت:

 

امیدوارم نیمار به رئال مادرید ملحق شود؛ زیرا رئال مادرید بهترین جا برای نیمار است. در کل او اشتباه کرد که از بارسلونا جدا شد. در بارسلونا مثل یک بازیکن در حال پیشرفت بود اما از وقتی به پاری سن ژرمن پیوسته نتوانسته کارش را به خوبی انجام دهد. من اخبار رئال مادرید را دنبال می کنم. رئال مادرید باشگاهی است که همه چیز به بهترین شکل در آن انجام می شود. اگر نیمار شانس پوشیدن پیراهن رئال مادرید را دارد، نیازی به فکر کردن نیست.

او در خصوص رودریگو گوئس هم گفت:

 

رودریگو بازیکن فوق العاده ای می شود. خیلی خوشحالم که به رئال مادرید پیوست. رودریگو ستاره نیست اما بازیکنی است که دائما در حال یادگیری است و عاشق فوتبال است. این بسیار مهم است. همیشه بهترین بازیکن ها از سانتوس خارج می شوند مثل پله، روبینیو، نیمار و حالا هم رودریگو. 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.