گروه: اخبار استان خبر: 118857 / تاریخ انتشار : 1398/2/24 ساعت : 10:03
رئیس اداره آبفای شهری لنده خبرداد:

تعطیلی عملیات خط انتقال آب به مخزن شماره 2لنده به دلیل کمبود اعتبار/رفع مشکل چندین ساله آب شهرک فجر

دانشمند از کمبود اعتبار کافی برای اجرای خط انتقال آب به مخزن شماره دو لنده خبرداد و گفت: بیش از دو بار مناقصه خط انتقال آب از مخزن شماره یک به مخزن شماره دو برگزارشد که هیچ استقبالی صورت نگرفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، رئیس آب وفاضلاب شهری لنده در جمع مدیران این شهرستان در خصوص آخرین وضعیت پروژه های آب وفاضلاب شهری لنده گفت: ساخت مخزن هزار مترمکعبی شهرک فجر به پایان رسید و اجرای عملیات خط انتقال آن مانده است.

 

وی افزود: پیمانکار در فاز اول خط انتقال بیش از 200متر را اجرایی کرده است و در فاز دوم نیز بیش از 2کیلومتر خط انتقال داریم که پروژه در دو فاز به مناقصه رفته است ولی استقبالی صورت نگرفته است.

 

دانشمند تصریح کرد: برای اجرای عملیات خط انتقال از مخزن شماره یک به شماره دو منتظر برگزاری مناقصه جدید هستیم که امیدواریم هرچه سریعتر این مناقصه برگزارشود.

 

وی تاکیدکرد: یکی از مهمترین چالش های آبرسانی به مناطق بالا دست شهرک فجر در چند سال گذشته با اجرای تغییرات در سیستم خط انتقال و اجرای برخی تغییرات در خود مخزن شماره یک مشکل شهروندان پس از سال ها رفع شده است و هم اکنون به صورت 24ساعته از نعمت آب آشامیدنی بهره مند هستند.

 

رئیس آبفای شهری لنده تصریح کرد: با بنیاد علوی نیز رایزنی هایی برای توسعه خطوط انتقال آب و بهبود وضعیت موجود توسعه زیرساخت آب مذاکراتی داشتیم که امیدواریم در این راستا نیز بنیاد بتواند ما را حمایت ویژه کند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.