گروه: اخبار استان خبر: 118823 / تاریخ انتشار : 1398/2/24 ساعت : 08:40

حکایتی خواندنی از معلمی که بدون هیاهوی رسانه ای در فکر تربیت دانش آموزان است+تصاویر و فیلم

در این گزارش معلمی را معرفی می کنیم که هدف اصلی خود را به درستی شناخته است و در یکی از روستاهای محروم استان یاری رسان فرهنگ علم و اندیشه است و در راستای زدودن فقر مالی دانش آموزان و کودکان روستا گام برمی داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛  استان کهگیلویه و بویراحمد در جنوب غربی کشور ایران واقع شده است در این استان مناطق محرومی وجود دارند که می بایست مسئولین استانی توجهات ویژه ای به این مناطق داشته باشند تا به معیارهای توسعه یافتگی نزدیک شوند.

 

در این استان همواره استعداد های فراوانی وجود دارند که نیازمند توجه و فراهم کردن شرایط اجتماعی و فرهنگی است که معلمان یکی ازشاخصه های تولید فرهنگ و علم هستند.

 

در این گزارش معلمی را معرفی می کنیم که هدف اصلی خود را به درستی شناخته است و در یکی از روستاهای محروم استان یاری رسان فرهنگ علم و اندیشه است و در راستای زدودن فقر مالی دانش آموزان و کودکان روستا گام برمی داد.

 

 

نوید توکل یکی از معلمانی است که در دهستان زیلایی شهرستان بویراحمد به امر تعلیم و تربیت می پردازد، این معلم جوان با کمک خیرین برای عیدی بیش از 64  دانش آموز روستای بالرود پوشاک، کفش و لوازم التحریر تهیه کرد و آن ها را به اردو های تفریحی می برد.

 

یکی دیگر از اقدامات این معلم دغدغه مند که برای دانش آموزانش انجام داده است این است که به صورت مداوم پیگیر مسائل مالی آن هاست ودر مناسبت های مختلف یاری رسان آن ها

است.

 

 این اقدامات نشان دهنده این است که هنوز معلمانی در گوشه کنار استان کهگیلویه و بویراحمد بدون هیاهوی رسانه ای به دنبال تعلیم و تربیت دانش آموزان و کمک به آن ها برای ارتقای سطح زندگی شان هستند.

 

معلمانی که تربیت و آموزش دانش آموزان شان برای آن ها مهم است اما آن را تنها در خواندن و نوشتن خلاصه نمی کنند بلکه با رفتار خود انسان های سخاوتمند با روحی بخشنده تربیت می کنند.

 

 

نوید توکل یکی از معلمانی است که به ابعاد مختلف زندگی دانش آموزانش توجه می کند برای سلامتی آن ها نیز باکمک پرستاران 74 مسواک و خمیر دندان تهیه کرده و در اختیار دانش آموزان قرار داد.

 

 

 

 انتظار می رود از چنین معلمانی که روح تفکر، ایثار و اندیشه را در این استان پرورش می دهند حمایت شوند تا بتوانند خدمات و اقدامات خود را بهتر انجام دهند.

 

در زیر تصاویر این معلم اندیشه ساز و متولی فرهنگ مهربانی و ایثار درکنار دانش آموزان و همچنین فیلمی از اردوی دانش آموزی این مدرسه را مشاهده می کنید:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.