گروه: اخبار استان خبر: 118817 / تاریخ انتشار : 1398/2/23 ساعت : 13:36
جانشین سپاه فتح :

دست از پا خطا کنند امکان جمع آوری اجسادشان را هم نخواهند داشت

سرهنگ انصاری: ملت ما مطمئن باشند که آمریکایی ها و هم پیمانان آنها جرات تعرض به نظام جمهوری اسلامی ایران را ندارند و به خوبی می دانند که اگر دست از پا خطا کنند امکان جمع آوری اجساد و هواپیماهای آنها در خلیج فارس وجود ندارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از چهارفصل جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع اصحاب رسانه در خصوص مباحث مطرح شده درباره حمله امریکا به ایران گفت: قطعا دشمنی که 170پایگاه نظامی  اش در تیررس موشک های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، آن قدر نابخرد نیست که یک ناو هواپیمابر را در چنگال نیروهای مسلح ما قرار دهد و یقین داریم که امریکا این توانمندی های ما را خوب می داند.

 

سرهنگ جهانگیر انصاری بیان کرد: امریکای ها به خوبی می دانند که اگر دست از پا خطا کنند امکان جمع آوری اجساد و هواپیماهای آنها در خلیج فارس وجود ندارد.

 

وی افزود: ترامپ در آخرین سخنرانی خود گفته است که عربستان سعودی یک کشور سرمایه دار است که ما در آن منطقه برای بالا بردن ضریب امنیت آنها و هم پیمانان منطقه ای شان، ناو ها و هواپیماهای خود را مستقر کردیم زیرا ما به این گاو شیرده نیاز داریم.

 

سرهنگ انصاری ادامه داد: ملت  ما مطمئن باشند که  آمریکایی ها و هم پیمانان آنها جرات تعرض به نظام جمهوری اسلامی ایران را ندارند زیرا در زمین که اصلا جرات این کار را ندارد و در هوا نیز مورد اصابت موشک های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار خواهند گرفت و در دریا نیز خود آنها به خوبی می دانند که اگر دست از پا خطا بکنند قابل کفن و دفن نیستند و مطمئن هستیم که دشمن نخواهد توانست با نظام ما درگیر شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.