گروه: اخبار استان خبر: 118807 / تاریخ انتشار : 1398/2/23 ساعت : 13:23
در گفت و گو با رئیس سازمان تبلیغات کهگیلویه مطرح شد؛

حضور ۱۲۰ روحانی مبلغ در ماه مبارک رمضان در شهرستان کهگیلویه

حجت‌الاسلام نعمتی پور: از چند روز قبل مردم شهرستان با درخواست روحانی به اداره تبلیغات اسلامی، خود را برای حضور آنان فراهم کردند و امیدواریم روحانیون بتوانند با مطالعه و اندوخته علمی خود خاطره تبلیغی خوبی از خود به یادگار بگذارند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛  حجت‌الاسلام عبد الله نعمتی پور رئیس تبلیغات اسلامی کهگیلویه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری کهگیلویه با بیان اینکه نزدیک به ۱۲۰ روحانی به نقاط مختلف شهرستان کهگیلویه در ماه مبارک رمضان اعزام شده اند افزود:این تعداد روحانی به بخش های سوق، قلعه رئیسی، دیشموک و روستاهای این شهرستان اعزام شدند.

 

حجت‌الاسلام نعمتی پور استقبال از روحانیون اعزامی را مطلوب توصیف و اضافه کرد: از چند روز قبل مردم شهرستان با درخواست روحانی به اداره تبلیغات اسلامی، خود را برای حضور آنان فراهم کردند و امیدواریم روحانیون بتوانند با مطالعه و اندوخته علمی خود خاطره تبلیغی خوبی از خود به یادگار بگذارند.

 

وی رسالت همه پیامبران را تبلیغ دین الهی برشمرد و ابراز کرد: مبلغان دین باید همواره تلاش کنند تا با رعایت اخلاق اسلامی و پسندیده احکام دین مبین اسلام را به جوانان و افراد جویای احکام اسلامی بیاموزند.

 

معاون تبلیغات اسلامی کهگیلویه با اشاره به آیه ۳۹ سوره احزاب، الذین یبلغون رسالات الله و. یاداور شد: مبلغ دین باید در زمینه تبلیغ اخلاص داشته باشد و از هیچ کس جز خداوند تبارک و تعالی نترسد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.