گروه: اخبار استان خبر: 118743 / تاریخ انتشار : 1398/2/22 ساعت : 14:42
بخشدار مرکزی لنده مطرح کرد:

آمادگی ادارات برای مقابله با ورود ملخ به شهرستان لنده/مهمترین بحران کمبود آب در شهرک های فجر و شهیدرجایی است

عادل مرادی در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان لنده از آمادگی دستگاه های اداری و قاطبه مردم جهت مقابله با بحران ورود ملخ ها به این شهرستان خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، بخشدار مرکزی لنده در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان لنده با اشاره به مشکلات و چالش های موجود در حوزه بحران گفت: باید درهمه زمینه ها مراقب باشیم چرا که باتوجه به بارندگی های صورت گرفته باید امادگی لازم را جهت مبارزه با اتش سوزی ها داشته باشیم و این نیازمند یک وحدت و هم دلی جدی است.

 

وی افزود: اطلاع رسانی در این حوزه نیازمند عزم راسخ علما،نخبگان،روحانیون و اصحاب رسانه است چرا که وقتی سطح آگاهی مردم افزایش یابد شاهد کاهش خسارت ها خواهیم بود.

 


عادل مرادی تصریح کرد: در آتش سوزی سال های گذشته مشکلاتی زیادی داشتیم که امیدواریم با احصاء مشکلات و ایجاد راهکارهای جدید و راهبردی شاهد تکرار آنها دیگر نباشیم که همین خود نیازمند یک برنامه ریزی دقیق است.مرادی اظهارکرد: مهمترین بحران سال گذشته در شهرلنده بحث تامین آب شهرک فجر و بخشی از شهرک شهید رجایی لنده بود که امیدواریم تابستان امسال بتوانیم با مدیریت جامع این معضل را بر طرف نماییم.
 


بخشدار مرکزی لنده گفت:در خصوص مراقبت و محافظت از شبکه برق نیز باید تدابیر لازم صورت پذیرد تا مشکلی برای شهروندان به خصوص در حوزه آب با مشکل مواجه نشوند.وی تاکیدکرد:ورود ملخ به شهرستان های استان یک چالش اساسی در سطح استان است که از هم اکنون باید ادارات امادگی لازم را جهت مقابله با این بحران داشته باشند تا از این مقطع به سلامتی عبور کنیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.