گروه: اخبار استان خبر: 118735 / تاریخ انتشار : 1398/2/23 ساعت : 08:38
امام جمعه موقت یاسوج در گفتگو با صبح زاگرس:

قدرت نظامی ایران برای ترسوها باید تبیین شود/آمریکا در حد و اندازه ای نیست که بتواند به کشور ما حمله کند/اگر حماقتی کنند شکست مفتضحانه ای می خورند

حجت الاسلام خاضع: آمریکا توان آمادگی و قدرت آن را ندارد که بخواهد با جمهوری اسلامی ایران وارد جنگ شود و اگر این چنین توانی را داشت شک نکنید که یک لحظه برای حمله به ما تأمل نمی کرد، افردی که شایعه سازی جنگ را رواج می دهند شاید به دنبال برجام های دیگری هستند تا آن را رقم بزنند.

امام جمعه موقت یاسوج در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص اقدام برخی از افراد داخلی که به دنبال جوسازی روانی هستند و شایعه اینکه آمریکا می خواهد با ایران وارد جنگ شودبیان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند مطمئن باشید که جنگی نخواهد شد مذاکره هم نمی کنیم افرادی که به دنبال شایعه سازی جنگ هستند یا آدم های ترسویی هستند یا هم آدم های خائنی هستند، که این موضوع از این دو حالت خارج نیست.

 

حجت الاسلام خاضع گفت: آمریکا اصلا شرایط جنگ را ندارد باتوجه به آمادگی بالای نیروهای مسلح ما اصلا آمریکا حتی جرأت فکر کردن به جنگ با ما را ندارد مانورهای آمریکا به جهت ترساندن افراد ترسو است.

 

وی افزود: آمریکا توان آمادگی و قدرت آن را ندارد که بخواهد با جمهوری اسلامی ایران وارد جنگ شود و اگر این چنین توانی را داشت شک نکنید که یک لحظه برای حمله به ما تأمل نمی کرد، افردی که شایعه سازی جنگ را رواج می دهند شاید به دنبال برجام  های دیگری هستند تا آن را رقم بزنند.

 

 

حجت الاسلام سید جواد خاضع بیان کرد: مقام معظم رهبری اشراف کامل به همه موضوعات داخلی و خارجی دارند و فرمودند: ضمن اینکه نیروهای مسلح ما باید آماده باشند و در آمادگی کامل به سر ببرند قطعا جنگی نخواهد شد؛ زیرا ایشان هم از توان دفاعی ما و هم از توان دشمن ارزیابی دارند امروز دشمن ما بسیار ضعیف است و از نظر داخلی از هم پاشیده است.

 

 

سیدجواد خاضع اظهار کرد: آمریکا فقط می خواهد ژست ابرقدرتی خود را حفظ کند و گرنه آمریکا دیگر به عنوان یک ابر قدرت مطرح نیست وکاری از وی برنمی آید برخی ها که به دنبال جوسازی جنگ هستند یا به دنبال پادویی (عوامل نفوذی ) ترامپ هستندکسانی هستند که به دنبال مذاکره هستند و به دنبال این هستند که برجام های بعدی را رقم بزنند ما مشاهده کردیم که برجام اصلی نیز فایده ای برای ما نداشت و کاملا نافرجام بود.

 

 خاضع تصریح کرد: لذا ملت ما هوشیار و آگاه هستند و توجهی به این شایعات نخواهند کرد زیرا می دانند که امروز نیروهای مسلح ما در اوج آمادگی و قدرت هستند و از طرفی آمریکا ضعیف ترین حالت خودش را دارد و توان آن را ندارد که بخواهد با جمهوری اسلامی وارد جنگ نظامی شود اگر آمریکا می توانست با ایران بجنگد لحظه ای دریغ نمی کرد.

 

 وی افزود: تمامی پایگاه های آمریکا در منطقه در تیررس موشک های ما هستند و اگر بخواهند حماقتی بکنند قطعا شکست مفتضحانه ای به آن ها تحمیل خواهد شد اما تأکید می کنم و تأکید من بنابر سخنان مقام معظم رهبری است فرمودند: مطمئنا جنگ نخواهد شد مذاکره ای هم نخواهیم کرد.

 

حجت الاسلام سید جواد خاضع گفت: رئیس جمهور امریکا که یک فرد تاجر پیشه و تاجر مسلکی است معمولا سعی می کند تهدید کند زیرا برخی از کشور هارا با این حربه پای میز مذاکره آورد اما شاید مشاورین ترامپ به او نگفته اند که حساب جمهوری اسلامی ایران از بقیه کشور ها که آن ها را می ترساند و آن ها هم پای میز مذاکره حاضر می شدند جداست.

 

 سید جواد خاضع بیان کرد: کاسبان ترس که می توان گفت همان کاسبان جنگ هستند دو دسته هستند که یک عده از آن ها واقعا ترسو هستند که ممکن است خائن نباشند کسانی را که ترسو هستند سفارش می کنیم که نترسند چرا که نیروهای مسلح ما در اوج قدرت هستند و بدانند که آمریکا اصلا جرأت فکر کردن به جنگ با ایران را نخواهد داشت اما دسته دوم که خائن هستند با علم به اینکه آمریکا قدرت جنگ با ما را ندارد این شایعات را پخش  می کنند آن ها به دنبال کاسبی خود هستند و کاسبی آن ها هنگامی رونق می گیردکه بتوانند این شایعات را در جامعه به افراد القاءکنند.

 

وی افزود: برای دسته دوم تنها می توان دعا کرد زیرا کسی که آگاهانه می داند آمریکا قدرت آغاز جنگ را ندارد اما به قصد خیانت و برای خالی کردن دل مردم و برای پیشبرد اهداف آمریکا این حرف ها را می زنند چون خود آن ها می دانند که آمریکا قدرتی ندارد و نمی تواند در مقابل قدرت نظامی ما دوام بیاورد به جز اینکه دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی ما آن ها را شناسایی کرده و با آن ها برخورد کنند.

 

امام جمعه موقت یاسوج بیان در پایان تصریح کرد: کسانی که از آمریکا می ترسند و ترسو هستند بد نیست که برای آن ها مشاوره های نظامی برگزار شود و قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران برای آن ها تبیین شود تا بدانند که آمریکا در حد و اندازه ای نیست که بتواند به کشور ما حمله کند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.