گروه: اخبار استان خبر: 118708 / تاریخ انتشار : 1398/2/22 ساعت : 09:14
سوژه مردمی:

انتقاد ساکنین کوچه شاهد غربی لنده از آب وفاضلاب/شکستگی سه نقطه لوله آب شرب در فاصله کمتر از 10متر+تصاویر

امروزه ادارات خدمات رسان در کنار وظایف روزانه و خطیری که برعهده دارند باید سعی کنند تا میزان نارضایتی شهروندان به کمترین سطح ممکن برسد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  به نقل از خبرلنده، توسعه بخش های زیربایی در شهرها همواره از مواردی است که مسئولان دائما در پی ایجاد بستر های لازم در خصوص توسعه ان هستند امام گاهی به دلیل گستردگی حوزه کاری و یا عدم تامین منابع مالی و گاهی نیز بی تدبیری برخی مسائل کوچک به خودی خود تبدیل به یک بحران می شود.

 

ادارات خدمات رسان از جمله اداراتی هستند که علی رغم وظیفه سنگینی که در برابر مردم دارند همواره در حال خدمت رسانی هستند اما گاهی نیز به دلیل حجم کار بالا، کمبود نیروی انسانی و منابع مالی برخی مناطق شهر از دید مسئولان حوزه خدمات شهری جا می افتد و همین مسئله یک چالش اساسی برای مردم و آن اداره می شود.

 

 

بیش از یک سال است که سه یا چهار نقطه لوله آب شرب وسط کوجه شاهد غربی 2شهید فاضل مرادی در مرکز شهرلنده مشکلات اساسی دارد و هر بار که آب وفاضلاب شهری اقدام به ترمیم شکستگی می کند پس از یک یا دوماه دوباره شاهد نشتی آب از محل ترمیم لوله های آب هستیم که به دلیل بار زیاد ترافیکی خودروها این شکستگی ها دائما تکرار می شود که به دست ادزهای ختم می شود که علی رغم تنگی کوچه گاهاً نیز باعث تصادفات نیز می شود.

 

حال ساکنین این کوچه به دلیل تکرار شکستگی ها از شهردای و آب وفاضلاب خواستند تا با انداختن خط لوله جدید در همین 10 الی 20متر یکبار برای همیشه مشکل این کوچه را حل کنند که دیگر نیاز به ترمیم هفتگی و شاید ماهیانه نباشد چرا که چالش های نیز برای همسایگان در پی دارد.

 

 

این کوچه کوتاهترین مسیر برای دسترسی مردم به مدرسه ابتدایی بنت الهدی ، سمیه ، خانه بهداشت شهری شماره 1 و مرکزجامع سلامت شهری است که تردد روزانه هزاران خودرو و عابر پیاده را در پی دارد لذا انتظار می رود که مسئولان حوزه خدمات شهری یکبار برای همیشه مشکل این کوچه را بر طرف نمایند.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نماید:

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.