گروه: اخبار استان خبر: 118667 / تاریخ انتشار : 1398/2/21 ساعت : 13:07
با حضور اقشار مختلف مردم صورت گرفت:

نقش آمران به معروف و ناهیان به منکر در تحقق گام دوم انقلاب در لنده/نمایان شدن فراموشی امربه معروف در بطن جامعه+تصاویر

همایش نقش آمران به معروف و ناهیان به منکر در تحقق گام دوم انقلاب با حضور اقشار مختلف مردم در لنده برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، بیانیه گام دوم انقلاب یکی از مهمترین راهبردهای است که از سوی مقام معظم رهبری در بخش های مختلف تبین و تشریح شده است که در همین راستا نیز اقشار مختلف مردم در کنار ادارات با تبین این بیانیه در لایه های مختلف جامعه به دنبال پیاده سازی سیاست ها و نقشه راه این بیانیه در بستر جامعه هستند.

 

 

از این روز امروز همایشی تحت عنوان نقش آمران به معروف و ناهیان از منکر در تحقق گام دوم انقلاب با حضور استاد حوزه و دانشگاه حجت الاسلام اندرزیان در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده برگزارشد.

 

 

 

در این همایش حجت الاسلام اندرزیان با بیان نقش امروز به معروف در جامعه گفت: امروز همه ما شاهد فراموشی مهمترین فرضیه الهی در جامعه هستیم که آثار سوء آن را به خوبی در بطن جامعه شاهد هستیم.

 

وی اظهارکرد: امروز جامعه ما نیازمند یک همگرایی در تبین ارزش ها و نهی ناهنجاری های موجود در جامعه است که تنها با همت و تلاش اقشار مختلف مردم و توجه بیشتر به امربه معروف و نهی از منکر امکان پذیر است.

 

این استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: در بیانیه گام دوم انقلاب یکسری محورها و شاخص های برای تحقق گام دوم مد نظر گرفته شده است که همه ما باید برای عملیاتی سازی آن تلاش کنیم.

 

وی تاکیدکرد: امران به معروف و ناهیان از منکر باید شناسائی ظرفیت ها و پتانسیل های موجوددر بیانیه گام دوم انقلاب باید سعی در پیاده سازی محورهای موجود در حوزه امربه معروف و نهی از منکر نمایید.

 

اندرزیان در ادامه به شاخص ها و ملاک های یک نیروی امر به معروف و نهی از منکر از دیدگاه آیات و روایات پرداخت و گفت: آنچه در امر به معروف و نهی از منکر انتظار است بحث تزکیه نفس و توجه به معنویت و رعایت اصول و رفتارهای است که یک نیروی شاخص در این حوزه باید داشته باشد تا در تحقق گام دوم انقلاب بتوانیم مثمرثمر باشد که نیازمند کمی همت است.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.