گروه: اخبار استان خبر: 118646 / تاریخ انتشار : 1398/2/21 ساعت : 12:05
امام جمعه لیکک مطرح کرد:

صندوق های اشتغال زایی مردم محور بسیج سازندگی؛ پشتوانه ای بزرگ برای آینده اشتغال شهرستان

حجت الاسلام سید محمد یوسف افروغی از مردم خواست،با توجه به ایجاد صندوق های اشتغال زایی مردم نهاد و مردم محور توسط بسیج سازندگی، در این صندوق ها سرمایه گذاری کنند تا در آینده نزدیک این صندوق ها به پشتوانه بزرگی برای توسعه اشتغال در شهرستان تبدیل شوند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی به همراه اعضای بسیج سازندگی و تعدادی دیگر از پرسنل ناحیه صبح امروز با امام جمعه شهر لیکک دیدار و گفت و گو کردند.

سرگرد پاسدار باقر پسنده در این دیدار که بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج سازندگی شکل گرفت، با تبریک ماه مبارک رمضان به بخشی از اقدامات بسیج سازندگی شهرستان پرداخت.

 

سرگرد پسنده تصریح کرد: بسیج به عنوان یکی از بزرگترین نهادهای مردمی موجود در کشور از ظرفیت های بالایی برای حضور در عرصه‌های مختلف برخوردار است.

وی افزود: بسیج سازندگی نه‌ تنها تمام جغرافیای کشور را در کلیه نقاط شهری و روستایی تحت پوشش قرار داد، بلکه از تنوع مأموریت و گستردگی رده‌های وابسته در اقشار و صفوف مختلف و در موضوعات گوناگون نیز برخوردار است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی گفت: تاکنون بسیج سازندگی شهرستان خدمات خوبی به مردم شهرستان به ویژه نیارمندان ارائه کرده است.

وی گفت:بسیج سازندگی در عرصه های مختلف سازندگی و خدمات، محرومیت زدایی، اقتصاد مقاومتی و حوادث غیر مترقبه با بهره گیری از ظرفیت بسیجیان به مردم خدمت می کند.

سرگرد پسنده در ادامه سخنان خود به جزئیات اجرای موفق صندوق های اشتغال زایی،اعطای تسهیلات اقتصاد مقاومتی و اشتغال ده ها بسیجی، ساخت ده ها واحد مسکن محرومین،اعزام تیم های جهادگر به مناطق مختلف داخل و خارج از شهرستان و جمع آوری کمک های مردمی به مناطق سیل زده و حادثه دیده کشور به همت بسیج سازندگی پرداخت.

امام جمعه شهر لیکک در این  دیدار با تقدیر از اقدامات موثر بسیج سازندگی شهرستان، بر لزوم حمایت و همیاری سایر دستگاه های دولتی با بسیج سازندگی در راستای توسعه و کاهش محرومیت در شهرستان تاکید کرد.

حجت الاسلام سید محمد یوسف افروغی در پایان از مردم خواست،با توجه به ایجاد صندوق های اشتغال زایی مردم نهاد و مردم محور توسط بسیج سازندگی، در این صندوق ها سرمایه گزاری کنند تا در آینده نزدیک این صندوق ها به پشتوانه بزرگی برای توسعه  اشتغال در شهرستان تبدیل شوند.

تصاویر تکمیلی خبر را در ادامه ببینید:

 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.