گروه: اخبار استان خبر: 118568 / تاریخ انتشار : 1398/2/21 ساعت : 12:40

زیاش: خودم را به خاطر حذف آژاکس مقصر می‌دانم

حکیم زیاش، وینگر مراکشی آژاکس می‌گوید خود را به خاطر از دست دادن فرصت‌های گلزنی در جریان شکست 3-2 تیمش مقابل تاتنهام و حذف از چمپیونزلیگ مقصر می‌داند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ حکیم زیاش، ستاره مراکشی آژاکس می‌گوید به دلیل از دست دادن فرصت گلزنی در دیدار دیشب آژاکس و تاتنهام که به شکست 3-2 یاران او از تاتنهام و حذف آژاکس از لیگ قهرمانان اروپا انجامید فوق‌العاده ناراحت است و خود را مقصر می‌داند. زیاش به شوتی اشاره می‌کند که توسط او شلیک شد ولی به تیر دروازه تاتنهام برخورد کرد و وارد دروازه نشد.

 

زیاش بعد از بازی به خبرنگاران گفت:" این شکست برای ما سخت است. خیلی سخت. نمی‌دانم چطور اتفاق افتاد. واقعا نمی‌دانم".

 

 

ستاره مراکشی آژاکس در ادامه گفت:" وقتی نتیجه بازی 2-2 شد می‌دانستیم که اگر تاتنهامی‌ها گل بزنند کار برای ما خیلی دشوار خواهد شد. ولی ما بعد از آن هم باز فرصت گلزنی داشتیم. من می‌توانستم گل بزنم. حداقل یکی از فرصت‌هایم باید گل می‌شد".

 

حکیم زیاش در ادامه صحبت‌هایش اضافه کرد:" اگر یکی از توپهای من گل می‌شد کار تمام بود و ما صعود می‌‌‌کردیم. این شکست برای ما خیلی ناراحت‌کننده است. من خودم را مقصر می‌دانم. ما همه تلاش‌مان را کردیم. بازی ما خیلی خوب نبود ولی ما به مبارزه و جنگیدن ادامه دادیم. حالا تنها چیزی که برایمان باقی مانده ناراحتی است".

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.