گروه: اخبار استان خبر: 118560 / تاریخ انتشار : 1398/2/19 ساعت : 18:29
واکنش فعالان رسانه ای به اقدام رئیس جمهور:

دولت پشت مواضع خود ایستادگی کند/مقاومت ادامه یابد،ملت پشتیبانی خواهند کرد

رئیس جمهور کشور ایران در سالروز خروج آمریکا از برجام مواضعی را در رسانه ملی عنوان کردند که تعدادی از فعالان رسانه‌ای و سیاسی شهرستان چرام به این موضوع واکنش نشان دادند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از چرام، جمعی از فعالان رسانه و چهره های سیاسی شهرستان چرام ضمن حمایت از مواضع قاطعانه رئیس جمهور خواستار ایستادگی و مقاومت بر مطالبات خود شدند.

 

مقاومت تا رسیدن به نتایج حقیقی ادامه یابد

 

نورالله حمیدی از فعالان سیاسی با اشاره به بدعهدی های غرب،بیان کرد:با توجه به اینکه غرب که مسبوق به بد عهدی بود این بار هم علی رغم دل خوشی  به تغیر رویه آنان و تذکرات مکرر رهبر انقلاب به  غیره اعتماد بودن این کشورها، بجهت ذات استعماریشان اقدام شاید دیرهنگام صورت گرفت.

 

 
 
وی افزود: اما این امر قابل ستایش بوده و حرکت دولت را ارج می نهیم.
 
 
 حمیدی در ادامه گفت: اظهار می داریم که هرچه زودتر از ضرر برگردیم، خسارتش کمتر است.
 
 
وی اظهار کرد: سرمایه اصلی مردم،باورهای دینی واعتقادی آنان است و ما پیر آن پیر خمینم که فرمودند ما فرزند رمضانیم .
 
 
این فعال سیاسی در ادامه گفت:جسارت دولت محترم را علی رغم گلایه هایمان قابل ستایش می دانیم ومقاومت تا رسیدن به نتایج حقیقی ودر صورت نیاز خروج مطلق از برجامی که چندان هم مفید نبود، را خواستاریم.
 
 
مردم ایران مواضع گرفته شده از سوی رئیس جمهور را حمایت می کنند
 
 
 
 
 
علیرضا کشاورز فعال رسانه ای با اشاره به دیر بودن موضوع رئیس جمهور گفت: محتوای مواضع رئیس جمهور مناسب است اما چنین مواضعی را می توانست در سنوات گذشته بیان کند.
 
 
 وی افزود: دولت باید می دانست که چند کشور از قرارداد برجام مورد اعتماد نیست و در سنوات گذشته چنین اقدامی را باید صورت می داد.
 
 
 این فعال رسانه ای عنوان کرد: کشور ایران به تعهدات خود عمل کرده است و دولتمردان مواظب باشند که اگر در مورد خواسته شده از طرف رئیس جمهور،اقدامی صورت نگیرد موضوع جهادی انجام دهند.
 
 
 وی در ادامه گفت: مردم ایران مواضع گرفته شده از سوی رئیس جمهور را نه تنها در مذاکرات بلکه در تعلیق برخی از موارد برجام حمایت می کنند.
 
 
 
 
دولت پشت مواضع خود ایستادگی کند
 
 
بهنام یاری پور فعال رسانه ای نیز گفت:وعده ها و بدعهدی های  آمریکا بر هیچ کسی پوشیده نیست و برجام نیز یکی از این وعده ها محسوب می شود.
 
 
 وی افزود: در موارد حوزه برجام که هیچ کسی به بعد عهدی آمریکا و طرفدارانش فکر نمی کرد،رهبر انقلاب در چند بیانیه چنین مطلبی را گوشزد کردند.
 
 
یاری پور با اشاره به وضعیت فعلی برجام عنوان کرد: این مورد نتیجه کار خودمان است.
 
 
 وی افزود:مواضع ریاست جمهوری اقدامی مناسب درمقابل بدعهدی های آمریکاست اما دولت می توانست چنین اقدامی را سالها پیش انجام دهند تا دچار چنین نتایجی نشود.
 
 
 
این فعال رسانه‌ای عنوان کرد: دولت مواضع خود را حفظ کند تا بار دیگر دچار سردرگمی در وعده های آمریکا و یارانش نشود.
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.