گروه: اخبار استان خبر: 118395 / تاریخ انتشار : 1398/2/21 ساعت : 22:01

باز شدن دوباره پرونده جنجالی رحمتی و پنالتی داربی ؛ با مصاحبه جدید فتحی رقم خورد !

مدیرعامل باشگاه استقلال با اظهار نظر در خصوص پنالتی زن دربی و نقش رحمتی در آن، بار دیگر پرونده‎ای که می‎رفت به فراموشی سپرده شود را باز کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ پرونده‌ای که کم کم داشت بسته می‌شد و می‌رفت به فراموشی سپرده شود، با اظهار نظر فتحی  مدیرعامل استقلال دوباره باز و ابهامات تازه ای پیرامون آن ایجاد شد.

ساشا شفر آنالیزور استقلال پس از تعلیق، بار دیگر مدعی شد مشکلات تیم از پنالتی دربی آغاز شد. پسرِ سرمربی برکنار شده تیم استقلال در این رابطه حتی اینگونه عنوان کرد که«وقتی بازیکنان داخل زمین تصمیم می‌گیرند پنالتی زن را عوض کنند آنها (اعضای کادر فنی) بیرون زمین چه می‌توانستند بکنند.»

امیر حسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال روز گذشته ضمن انتقاد از صحبت‌های شفر در نشست خبری پس از دربی و بیان این مطلب که سرمربی سابق تیمش چندبار صحبتش را عوض کرد، در دفاع از کاپیتان آبی‌ها گفت:رحمتی فقط به منشأ گفته شفر فرد دیگری (پاتوسی) را مأمور زدن پنالتی کرده است. فتحی با بیان این جمله تاکید کرد کهرحمتی نقشی در انتخاب پنالتی زن جدید (اسماعیلی) نداشته است.

 

با این اظهار نظر مدیر عامل استقلال یک سوال و ابهام بزرگ پیش می‌آید. که چرا رحمتی همانطور که به منشأ گفت شفر بازیکن دیگری را برای زدن پنالتی تعیین کرده و مانع از پنالتی زدن وی شد، پیغام سرمربی را به اسماعیلی نرساند تا مثل منشأ مانع از پنالتی زدن وی شده و در نهایت خواسته سرمربی در زمین اجرا شود؟

 

شکست تلخ استقلال در نیم فصل دوم مقابل پرسپولیس نه تنها این تیم را از قهرمانی این فصل دور کرد، بلکه سر آغاز مشکلاتی شد که به برکناری سرمربی، هجمه بی سابقه هواداران به رحمتی و تحت فشار قرار دادن باشگاه برای عدم تمدید قرارداد با کاپیتان تیم ختم شد. هجمه و فشاری که همچنان هم وجود دارد.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.