گروه: اخبار استان خبر: 118362 / تاریخ انتشار : 1398/2/15 ساعت : 14:42
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

کودک سه ساله ای که به یک معما تبدیل شده است/پس از 10 روز، جست و جو همچنان ادامه دارد

مدیرعامل آتش نشانی یاسوج: جست و جو برای کودک سه ساله همچنان ادامه دارد و اینکه برخی از رسانه ها از پایان عملیات جست و جو خبر داده اند صحت ندارد.

محمد رستمی در گفت و گو با خبرنگار  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گفت: با وجود اینکه پس از 10 روز جست و جو هنوز هیچ اثری از پسربچه 3 ساله پیدا نکرده ایم اما جست و جو همچنان ادامه دارد و هم اکنون نیروهای ما در محل مورد نظر حضور دارند.

 

مدیرعامل آتش نشانی شهر یاسوج با بیان اینکه در این عملیات جست و جو خودم و یکی دیگر از نیروهایم دچار شکستگی و در رفتگی مچ پا شده ایم گفت: همچنان به وظیفه خودمان عمل می کنیم و کار را متوقف نمی کنیم نیروهای سپاه نیز در حال جست و جو هستند.

 

رستمی در پاسخ به این سوال که روز اول گفتند یک لنگه کفش این پسر بچه پیدا شده است گفت: بله چنین صحبتی از طرف خانواده این کودک  مطرح شد اما ما لنگه کفش را اصلا ندیدیم و به دست ما هم نرسید.

 

وی گفت: برای اعلام پایان عملیات جست و جو باید با شهرداری و خانواده این کودک صحبت کنیم و نظر آنها را نیز جویا شویم.

 

روز جمعه 5 اردیبهشت ماه خانواده ای در تماس با آتش نشانی از غرق شدن کودک سه ساله خود در تنگ مهریان یاسوج خبر دادند و از ان زمان تا امروز با وجود جست و جوهای فراوان اما هیچ اثری از این کودک به دست نیامده است.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.