گروه: اخبار استان خبر: 118343 / تاریخ انتشار : 1398/2/15 ساعت : 12:01

تاکید نماینده کهگیلویه بر تکمیل پروژه بیمارستان شهر لیکک تا 6 ماه آینده/پیمانکارهیچ بهانه ای برای کند شدن پروژه ندارد

نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی در نشست بررسی مشکلات پروژه بیمارستان شهر لیکک از مسئولان خواست تا با ارائه زمان بندی دقیق، حداکثر تا 6 ماه آینده این پروژه به بهره برداری برسد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛صبح امروز نشست بررسی مشکلات پروژه احداث بیمارستان 32 تخت خوابی شهر لیکک با حضور نماینده شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام در مجلس شورای اسلامی و مسئولان شهرستان بهمئی در شهر لیکک برگزار شد.

 

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان بهمئی در این نشست ابتدا از پیگیری مسئولان به خصوص نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی در خصوص تخصیص اعتبار به این پروژه، تقدیر کرد.

 

 علی آبشنگ در ادامه به بررسی مشکلات و همچنین کند بودن عملیات اجرایی پروژه،خواهان اجرای سریع این پروژه و بهره مندی مردم شهرستان از نعمت بیمارستان شد.

 

وی تصریح کرد: با توجه به نیاز شدید مردم بهمئی به بیمارستان، نبود دسترسی کافی به شهرستان‌های استان و مشکلات متعدد اعزام بیماران به سایر استان ها،ضرورت دارد این پروژه در سریع ترین زمان ممکن به بهره برداری برسد.

 

در ادامه این نشست نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام در مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه یکی از پروژه هایی که در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد مشکل کسری بودجه و اعتبار ندارد، بیمارستان شهر لیکک است .

 

 

عدل هاشمی پور تصریح کرد: با توجه به تامین به موقع اعتبار،پیمانکار موظف است تا 6 ماه آینده پروژه را تکمیل کرده و تحویل دهد و هیچ گونه عذر و بهانه ای از جانب پیمانکار پذیرفته نیست.

 

وی همچنین با تاکید بر لزوم بکارگیری نیروی بومی، افزود: پیمانکار موظف است در تمامی مراحل پروژه نیروهای مورد نیاز خود را از فرزندان توانمند همین شهرستان انتخاب کند.

 

هاشمی پور افزود: اعتبار محوطه سازی بیمارستان به مبلغ 30 میلیارد ریال مصوب شد که به زودی از سوی وزارت نفت پرداخت می شود.

 

نماینده کهگیلویه بزرگ در پایان گفت : با همکاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و از طریق وزارت بهداشت و همچنین قول مساعد وزیر محترم بهداشت،در حال رایزنی برای تامین تجهیزات برای این بیمارستان هستیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.