گروه: اخبار استان خبر: 118340 / تاریخ انتشار : 1398/2/15 ساعت : 10:46
با حکم مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان؛

رئیس جدید کمیته امداد شهرستان بهمئی منصوب شد

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کهگیلویه و بویراحمد با صدور حکمی مدیر جدید کمیته امداد شهرستان بهمئی را منصوب کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛ مدیریت کمیته امداد امام خمینی شهرستان بهمئی با تصمیم مدیرکل کمیته امداد استان تغییر کرد.

قباد مبشری، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کهگیلویه و بویراحمد رسول جهاندیده را بعنوان مدیر جدید کمیته امداد شهرستان بهمئی منصوب کرد.

رسول جهاندیده که از کارمندان با سابقه کمیته امداد بهمئی است دارای مدرک کارشناسی ارشد جمعیت شناسی و از فرزندان شهرستان است.

حیدر خداپرست، مدیر سابق کمیته امداد بهمئی که از سال ۹۴ تاکنون مدیریت این اداره را به عهده داشت، از کارشناسان و بازرسان اداره کل کمیته امداد استان است که به احتمال قوی با تصمیم مبشری، به زودی در مرکز استان به خدمت خود ادامه می دهد.

مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بهمئی قرار است ظهر امروز با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در شهر لیکک برگزار شود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
بهمن سجادیان
1398/2/22 - 08:28
با سلام خدمت ریاست جدید کمیته امداد لیکک ما ایل بهمیی مردم بهمیی افتخار میکنیم بهت انشالا همیشه سربلند باشی واقعا لایق چنین پست ومقامی را داشتی
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.