گروه: اخبار استان خبر: 118313 / تاریخ انتشار : 1398/2/14 ساعت : 14:48
در سایه عدم نظارت ها صورت گرفت:

سمفونی گرانی در بازار/بی تدبیری مسئولان و آشفتگی بازار در شهرهای کهگیلویه وبویراحمد+تصاویر

این روزها که مردم از مشکلات اقتصادی به شدت رنج می برند شاهد افزایش لحظه قیمت ها در بازار هستیم که همین مسئله باعث افزایش نگرانی ها مردم شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، آشفتگی بازار در کهگیلویه وبویراحمد در چند ماه گذشته به دلیل عدم نظارت ها بر روند عرضه و تقاضا باعث شده است که هرکسی ساز خود را در کنسرت گرانی سر دهد و سمفونی گرانی ها به طور زنده و لحظه ای گوش مردم را نوازش کند.

 

آشفتگی بازار و چند نرخی بودن اجناس در سطح بازار چنان هویدا است که حتی در بازده زمانی نیز داد خود متولیان بازار را نیز درآورده است ولی به برخورد که می رسد قلم ها و قدم ها چنان لرزان و سست است که کسبه بازار نیز اجناس خود را به هرقیمتی که می توانند به مردم عرضه می کنند.

 

 

 

گلایه مردم از ضعف نظارت ها و رها کردن بازار به دلیل افزایش لحظه ای قیمت ها همچنان پای برجا است ولی متاسفانه روزانه شاهد افزایش قیمت ها در مصارف مهم عمومی مردم هستیم به طور مثال کمبود شکر در بازار و یکی از مهمترین مواردی است که باعث افزایش نگرانی مردم شده است و وقتی در فروشگاهی در همین شهرلنده شکر می خواهد توزیع شود در کمترین لحظه همه شکر ها به فروش می رسد و سایر متقاضیان از عرضه عدالت محورانه آن به دلیل هجوم بی رویه مردم بی نصیب می شوند.

 

 

رها کردن بازار به حال خود یکی از مهمترین مسائلی است که امروز در بطن جامعه شاهد آن هستیم چرا فاصله تولید و عرضه به بازار به یک فاصله بسیار زیاد تبدیل شده است به طوری که تنها دلالان فقط سود های کلان این آشفتگی بازار را با خود به همراه دارند.

 


 

این اشفتگی بازار تنها متخص به یک شهر و دو شهر در کهگیلویه وبویراحمد نیست بلکه کل شهرهای استان از روند موجود بازار حقیقتاً گلایه مند هستند.

 

 


 

نگرانی مردم این روز ها از وضعیت پیش آمده چنان بالا است که شوک گرانی بنزین نیز به آن افزوده شده است که انتظار داریم مسئولان با بررسی وضعیت موجود به وضعیت معیشتی مردم نیز توجه کافی داشته باشند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.