گروه: اخبار استان خبر: 118264 / تاریخ انتشار : 1398/2/10 ساعت : 15:54

هدرروی آب شرب در سی سخت با انشعاب دست و پاشکسته خطوط گاز+تصاویر

هدرروی آب شرب در یکی از خیابان های شهر سی سخت به گونه ای است که به بهانه انشعاب دست و پاشکسته خطوط گاز زیر سایه بی توجهی مسوولان مربوطه قریب به یک ماه این آب آشکارا در جوی آب به هدر می رود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرسبه نقل از سفیردنا؛ هدرروی آب شرب در یکی از خیابان های شهر سی سخت به گونه ای است که به بهانه انشعاب دست و پاشکسته خطوط گاز زیر سایه بی توجهی مسوولان مربوطه قریب به یک ماه این آب آشکارا در جوی آب به هدر می رود.

 

 

نبود زیرساخت های مناسب در شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا به گونه ای این که پس از اجرای هرگونه انشعابات فاضلاب و گاز موجب هدررفتن بی رویه آب شرب به مدت طولانی می شود‌.

 
 
اجرای انشعابات مختلف در شهر سی سخت با کنده کاری های نیمه کاره همراه است و مشاهده می شود پس از گونه کنده کاری و انشعاب، آسفالت خیابان از بین می رود و برای مدت ها این روال ادامه دارد و کنده کاری ها به حال خود رها می شود که نارضایتی شهروندان را در پی خواهد داشت. 
 
 
 
در نبش خیابان پردیس بلوار شهید باهنر سی سخت شکستگی لوله آب شرب به دلیل اجرای انشعابات گاز موجب هدرروی آب شده است، که مسوولان هیچ گونه توجهی به آن ندارند.
 
 
استفاده یکسان از امکانات شهری حق مسلم همه شهروندان است و گاها در شهر سی سخت دیده می شود که به بهانه های مختلف آب شرب هدر می رود و مسوولان آب و فاضلاب نیز تقصیر را بر گردن دستگاهی می اندازد که اقدام به اجرای انشعابات کرده است.
 
 
 
اما آیا بهره بردن از یکی از امکانات شهری مثل گاز باید موجب بی بهره شدن از نعمت آب شرب شود؟؟
 

 

انتهای پیام/د
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.