گروه: اخبار استان خبر: 118239 / تاریخ انتشار : 1398/2/11 ساعت : 11:58
در بازدید میدانی صورت گرفت؛

خیابان های بدون سرعت گیر در بلهزار یاسوج و جان هایی که قربانی ندانم کاری مسئولین می شود+تصاویر

خیابان های بدون سرعت گیر که سال ها است جان افراد بسیاری را گرفته است وخانواده ها را عزادار کرده است اما متأسفانه گویا شورای روستا ودهیار آن کاری به جز رفع مشکلات مردم روستا دارند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ فضای بصری یک مکان نشان دهنده رشد وتوسعه آن است از آنج جا که توجه به زیر ساخت های شهری وروستایی و بهبود آن ها سبب می شود تا افراد که در آن جا ساکن هستند آسایش بیشتری داشته باشند.

 

پس از مشاهدات عینی خبرنگار این پایگاه خبری ودعوت از وی به عنوان کسی که بتواند از مشکلات مردم این روستا بکاهد خبرنگار این پایگاه خبری با مشاهدات عینی خود از مشکلات مردم روستا تصمیم گرفت تا گوشه ای از مشکلات ومسائلی را که مردم در روستا با آن دست وپنجه نرم می کنند را به نمایش بگذارد.

 

روستای بلهزار در 5 کیلومتری شهر یاسوج روستایی است که ساکنین آن با مشکلات فراوانی از جمله نبود روشنایی در کوچه ها و همچینین کوچه های بدون نام و خیابان های بدون سرعت گیرموجه هستند.

 

خیابان های بدون سرعت گیر که سال ها است جان افراد بسیاری را گرفته است وخانواده ها را عزادار کرده است اما متأسفانه گویا شورای روستا ودهیار آن کاری به جز رفع مشکلات مردم روستا دارند  و به گفته یکی از ساکنین روستا حتی در آسفالت کردن کوچه ها هم گزینشی عمل می کنند.

 

انتظار است مسئولین روستای بلهزار مشکلات مردم را ببینند و آن ها را حل کنند تا بتونند موجبات رضایتمندی مردم در این منطقه را فراهم آورند.

 

تصاویرجاده اصلی بلهزار را درزیر مشاهده می کنیدکه فاقد هر گونه سرعت گیری است و سالانه جان بسیاری از افراد را به خطر می اندازد:

 

 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.