گروه: اخبار استان خبر: 118197 / تاریخ انتشار : 1398/2/8 ساعت : 08:49

بالاخره با پیگیری های رسانه ها و صبح زاگرس لدنی نژاد رفتنی شد/ابهام در خصوص برخی پرونده های تخلفی انتخاباتی آقای مدیرعامل/نمره ضعیف مخاطبان صبح زاگرس به عملکرد این مدیرعامل+گزینه های جایگزینی

حال آنطور که شنیده ها حکایت داشت و در بحبوبه تغییر این مدیر پس از ریاست چندساله اش بر کرسی آبفای شهری بودیم، در یک اقدام رو به جلو مدیریت آبفای یکی از مناطق شهری تهران را عهده دار شد، که اگر بخواهیم به تناسب به آن نگاه کنیم، بنظر ارتقا نیست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گروه اجتماعی - روز گذشته خبری در خصوص انتصاب مدیرعامل آبفای شهری استان بعنوان مدیرعامل یکی از مناطق شهر تهران در رسانه ها منتشر شد، برخی رسانه ها با پرداخت با آب و تاب خبر از ارتقا این مدیر خبر دادند که تعجب برخی از شهروندان شهرهای مختلف استان را که طی این چند سال با تنش آبی مواجه بودند را بر انگیخت.

 

اما صبح زاگرس که همواره حق و حقوق مردم برایش بیشتر از همه اهمیت دارد، هیچ گاه مردم را فراموش نخواهد کرد.

 

شهروندانی که علی رغم بارشهای زیاد باران در طی سال گذشته و ابتدای امسال، آنطوری که آقای مدیرعامل گفته بود، می بایست همچنان برخی کمبودات را طی امسال تحمل کنند.

 

بر همین اساس طی سنوات گذشته تجمعات بسیار زیادی در خصوص موضوعات مرتبط با تنش آبی در سراسر استان ایجاد شد و در آخرین اخطار نیز صبح زاگرس به یکی از نمایندگان حامی این مدیرعامل تذکر داد که نتایج نظرسنجی از افکار عمومی از ضعف این مدیر خبر میدهند، لذا بهتر است از این مدیر دیگر بشکل قبلی حمایت نکند تا عملکردش زیر سئوال نرود.

 

حال آنطور که شنیده ها حکایت داشت و  در بحبوبه تغییر این مدیر پس از ریاست چندساله اش بر کرسی آبفای شهری بودیم، در یک اقدام رو به جلو مدیریت آبفای یکی از مناطق شهری تهران را عهده دار شد، که اگر بخواهیم به تناسب به آن نگاه کنیم، بنظر ارتقا نیست.

 

یکی از موضوعاتی که همواره روی آن طی این چندسال بحث بوده است، ابهام در خصوص برخی پرونده های تخلفاتی انتخاباتی این مدیرعامل بوده است که حال باید دید که این پرونده ها تا صدور رای پیش رفته اند و یا خیر و آیا با این انتصاب روند رسیدگی و احیانا اجرای حکم آن به چه شکلی پیش می رود.

گفتنی است سالهای گذشته در اخبار زیادی صبح زاگرس به بیان برخی نقاط ضعف عملکردی این مدیرعامل پرداخته بود و امیدواریم که مورد توجه مدیران تهران نشین قرار گیرد، اگر چه قبلا در خبری به موضوع تغییر احتمالی این مدیرعامل در چند خبر پرداخته بودیم که الان تایید آن مدعا مشخص شد.

 

سابقا طبق شنیده ها از علی‌رضا جنتی معاون وی، مسعود مرادیان و خسرو دمساز به عنوان جایگزین‌های لدنی‌نژاد یاد شده، که این افراد از سوی هر سه نماینده استان پیشنهاد داده شدند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.