گروه: اخبار استان خبر: 118187 / تاریخ انتشار : 1398/2/7 ساعت : 18:14
نماینده مردم کهگیلویه بزرگ خبرداد:

اختصاص مبلغ 50میلیارد تومان به جاده لنده به تشان/آغازفاز اول عملیات اجرایی جاده لنده به تشان از خرداد ماه امسال

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده از تخصیص اعتبار پنجاه میلیارد تومانی برای احداث فاز اول جاده ارتباطی لنده به تشان خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، عدل هاشمی پور درگفت وگو با خبرنگار خبرلنده، با اشاره به نقش راهبردی محور پاتاوه به دهدشت اتصال آن به محور لنده به تشان در استان خوزستان گفت: جاده لنده به تشان یکی از راه های اصلی در اتصال جاده پاتاوه به دهدشت و خوزستان است که نقش راهبردی برای خروج شهرستان لنده از بن بست دارد.

 

وی افزود: با رایزنی ها و پیگیری های مکرر صورت گرفته بیش از پنجاه میلیارد تومان اعتبار فاز اول عملیات اجرایی محور لنده به تشان تخصیص یافت که عملیات کلنگ زنی و اجرایی آن از خرداد ماه سال جاری اجرا خواهدشد.

 

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئیف چرام و لنده در مجلس تصریح کرد: با اتصال محور پاتاوه به دهدشت و لنده به تشان شاهد یک کریدور جنوب به مرکز کشور و دسترسی به بنادر خوزستان فراهم خواهدشد.

 

وی تاکیدکرد: با اتصال این جاده به محور دهدشت به پاتاوه و لنده به تشان خوزستان شاهد خروج شهرستان لنده از بن بست و حرکت در مسیر توسعه فراگیر فراهم خواهدشد.

 

هاشمی پور اظهارکرد:مناقصه جاده لنده به الگن در بخش چاورسا نیز برگزار و پیمانکار این جاده مشخص شده است و به زودی عملیات اجرایی این جاده نیز شروع خواهد شد که عملاً مسیر لنده به قلعه رئیس نیز بازگشایی خواهدشد.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.