گروه: اخبار استان خبر: 118159 / تاریخ انتشار : 1398/2/7 ساعت : 07:48

ظرفیت های صنایع دستی و بومی شهرستان لنده در قالب تصویر

لنده از جمله شهرستان های مستعددر حوزه صنایع دستی، اماکن گردشگری طبیعی و بوم پذیری و سایر زمینه های جذب گردشگری است که نیازمند حمایت بیشترمسئولان استانی است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، فرهنگ را یکی از مهمترین عوامل توسعه جوامع پیشرفته می نامند چرا که با توجه به بخش های مختلف فرهنگی و فراهم کردن زیرساخت های آن می توان مسیر توسعه را به درستی فراهم کرد.

 

 

 لنده از جمله شهرستان های مستعددر حوزه صنایع دستی، اماکن گردشگری طبیعی و بوم پذیری و سایر زمینه های جذب گردشگری است که نیازمند توجه و حمایت بیشترمسئولان به خصوص میراث فرهنگی و گردشگری استان است.

 

 

ظرفیت های بی شمار این شهرستان در حوزه صنایع دستی، مناطق بکر گردشگری و وجود ظرفیت های بی بدیل فرهنگی همراه با حفظ سنت گذشتگان از مهمترین شاخص های این شهرستان در حوزه های مختلف است.

 

وجود ظرفیت عظیم صنایع دستی، حفظ سنت های گذشته، توجه به ظرفیت های فرهنگی و میراث کهن، استفاده از توانمندی های داخلی در جهت تعالی فرهنگ و حفظ میراث گذشتگان بخشی از داشته های فرهنگی این شهرستان در حوزه های مختلف است که در تصاویر زیر گوشه ای این پتانسیل و استعدادهای مادی و معنوی در حوزه فرهنگ را می توانید مشاهده کنید:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 

 

 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.