گروه: اخبار استان خبر: 118152 / تاریخ انتشار : 1398/2/6 ساعت : 15:48
بمناسبت آغاز هفته سلامت صورت گرفت؛

برگزاری همایش پیاده روی خانواده در شهرستان بهمئی +عکس

شبکه بهداشت و درمان بهمئی به مناسبت هفته سلامت اقدام به برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی درمرکز شهرستان کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛ شبکه بهداشت و درمان بهمئی صبح امروزبه مناسبت هفته سلامت اقدام به برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی درمرکز شهرستان کرد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی در حاشیه این همایش گفت: این همایش در راستای ترویج فرهنگ سلامت و پیاده روی برگزار شد.

علی آبشنگ تصریح کرد: با توجه اینکه شعار هفته سلامت با عنوان "مراقبتهای اولیه بهداشتی راهی به سوی پوشش همگانی سلامت" نام گذاری شده است ، بنا براین یکی از راه های پوشش همگانی سلامت، ترویج پیاده روی خانواده است.

آبشنگ با اشاره به اینکه اضافه وزن، چاقی و دیابت در سطح جامعه در حال افزایش بوده و یکی از مهمترین عوامل این بیماری ها کم تحرکی و عدم ورزش‌های مناسب روزانه و هفتگی است، خاطرنشان کرد: از شرکت کنندگان در این همایش درخواست داریم که برنامه های ورزشی منظم و انجام فعالیت پیاده روی به مدت ۳۰ دقیقه در روز را در برنامه های خود قرار دهند

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی افزود: امیدوارم بتوانیم با انجام ورزش های روزانه و رعایت دقیق و صحیح بهداشت شعار "پیشگیری بهتر از درمان" را در شهرستان نهادینه کنیم.

در پایان این همایش به تعدادی از شرکت کنندگان جوایزی اهدا شد.

تصاویر تکمیلی خبر را در ادامه ببینید:

 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.