گروه: اخبار استان خبر: 118142 / تاریخ انتشار : 1398/2/6 ساعت : 12:04
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان:

عدم ارتباط فاضلاب ها با تصفیه خانه سبب ایجاد مشکل برای شهروندان شده است

در شهر یاسوج در مناطق شهرک امام حسین (ع)، امام علی (ع)، و دولت آباد بوی بد فاضلاب سبب آذیت و آزار ساکنان آن مناطق شده است، از طرفی این موضوع می تواند خود سبب ایجاد بیماری باشد، که ساکنان آن مناطق را گرفتار کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ یکی از موضوعات مهمی که در شهرها باید به آن توجه شود، وجود تصفیه خانه های فاضلاب است، در رابطه با فاضلاب بایداشاره کرد بیماریهای واگیرداری مانند وبا، طاعون، اسهال خونی در نقاط مختلف جهان دیده شده، که البته مردم را با خطرهای ناشی از آلودگی آب با این میکروب آگاه کرده اند.

 

در این ارتباط باید گفت وجود فاضلاب سبب حفظ محیط زیست از آلودگی ها و جلوگیری از انتشار بیماری ها خواهد بود، که وجود تصفیه خانه های فاضلاب می تواند از هرگونه مشکل برای بشر جلوگیری کند.

 

در شهر یاسوج در مناطق شهرک امام حسین (ع)، امام علی (ع)، و دولت آباد  بوی بد فاضلاب سبب آذیت و آزار ساکنان آن مناطق شده است، از طرفی این موضوع می تواند خود سبب ایجاد بیماری باشد، که ساکنان آن مناطق را گرفتار کند.

 

 

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری در خصوص این مشکل در گفت و گو با صبح زاگرس گفت : دو دلیل که می تواند سبب ایجاد این مشکل شود، از جمله عدم ارتباط با تصفیه خانه شهر باشد، از طرفی در مسیرهایی که آب های سطحی جمع آوری می شود دچار مشکل شده باشد و دلایل دیگر و چون این موضوع می تواند ایجاد مشکل کند این موضوع مورد بررسی قرار می گیرد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.