گروه: اخبار استان خبر: 118128 / تاریخ انتشار : 1398/2/5 ساعت : 15:56
با حضور قشرهای مختلف مردمی ودانشجویی صورت گرفت:

نخستن همایش نقش جوانان در گام دوم انقلاب در شهرستان لنده+عکس وفیلم

نخستین همایش نقش جوانان در گام دوم انقلاب با رویکردهای مختلف به صورت تخصصی با حضور قشرهای مردمی و دانشجویی در شهرستان لنده برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، نخستین همایش نقش جوانان در تحقق بیانه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری با رویکردهای مختلف فرهنگی، اجتماعی، فضای مجازی و مسائل شهرستانی به صورت تخصصی با حضور جوانان و امام جمعه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده و رئیس دانشگاه پیام نور و قشرهای دانشجویی و مردمی در شهرستان لنده برگزارشد.


 

در ابتدای این همایش حمید دهقان رئیس دانشگاه پیام نور لنده به حضور جوانان در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز جوانان ما با تاسی از آموزه های دینی همراه با بصیرت عاشورایی در صحنه های انقلاب حضور فعال و مستمر دارند.

 

وی افزود: همایش گام دوم انقلاب یکی از مهمترین راهبردهای است که می توان از آن در جهت پویایی و نشاط جامعه قدم برداشت.

 

در ادامه این همایش چند نفر از جوانان با حضور در پشت تریبون به بیان نکته نظرات خود و پیشنهادات تخصصی خود در راستای تحقق اهداف گام دوم انقلاب پرداختند.

 

 

 

در این همایش نیز سیداسماعیل میری از فعالان فضای مجازی با اشاره به نقش موثر فضای مجازی در تحقق گام دوم انقلاب گفت: امروزه شاهد رشد سریع ارتباطات و اطلاعات در حوزه های مختلف هستیم که نقش تاثیرگذار تکنولوژی باعث شده است تا احاد جامعه در کمترین زمان ممکن به بروز ترین اطلاعات دسترسی پیداکنند.

 

وی افزود: سرعت نشر اطلاعات امروز از طریق شبکه های اجتماعی در کمترین زمان ممکن صورت می پذیرد که این روش بهترین فرصت برای انتقال مفاهیم راهبردی گام دوم انقلاب در بین اقشار مختلف جامعه است.

 

این فعال رسانه ای و مجازی لنده ای تصریح کرد: امروزه در فضای غبارآلود مجازی، وظیفه هر فرد مسلمان آگاه فعالیت مؤثر در این فضاست، مقام معظم رهبری در این زمینه فرمودند: امروز بعد از نماز، امر مستحبی جوان انقلابی دغدغه‌مند باید کار فرهنگی و جهادی و فعالیت فعال در فضای مجازی است لذا در این راستای همه ما موظف و مسئول هستیم تا در جهت آگاهی بخشی آحاد جامعه نسبت به تشریح بندبند بیانه گام دوم انقلاب کوشا باشیم و در این زمینه نیازمند یک همگرایی و هم افزایی هستیم.

 

وی تاکیدکرد: مقام معظم رهبری چندین سال است که دغدغه های فرهنگی خویش را مطرح کرده و غفلت از آسیب‌های فضای مجازی را متذکر شده و بر اقدام جامع و اثربخش در این حوزه تأکید می‌کنند که لازم است ما به عنوان افسران جنگ نرم در راستای تحقق گام دوم انقلاب در حوزه فضای مجازی گام های محکم و استواری برداریم.

 

میری اظهارکرد: بستر فضای مجازی برای فعالان این حوزه به خصوص در راستای اهداف عالی انقلاب اسلامی فراهم است به طوری که جوانان انقلابی این استان در راه اندازی کمپین جمعه پاسداری یک حرکت انقلابی را در سراسر کشور به راه انداختند و در شبکه توئیتر نیز در برخی مباحث توانستند ترند برتر این شبکه اجتماعی شوند.

 

 

در ادامه نیز سرگرد اسفندیار مختاری با قدردانی از حضور فعال جوانان انقلابی در عرصه های مختلف تقدیر کرد و گفت: امروز حرکت های خودجوش مردمی در راستای اعتلای فرهنگ دینی و مذهبی یکی از مهمترین و ارزشمند ترین دستاوردهای است که می توان از آن در جهت تقویت آرمان های انقلاب  استفاده کرد.

 

وی افزود: امروز نیروهای انقلابی به خصوص جوانان باید در صحنه های مختلف حضوری فعال مستمر داشته باشند تا بتوانند مدافع ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی باشند که گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری نیز در راستای توجه به جوان گرایی و اعتماد به جوانان است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: نقش جوانان در پیاده سازی محورهای گام دوم انقلاب با تشکیل گروه های مختلف می توانید نقش موثری در تبین و تشریح بندهای محوری گام دوم داشته باشد که نیازمند یک حرکت جمعی است.

 

وی در ادامه از حضور فعال جوان در خصوص اجرای منویات مقام معظم رهبری به خصوص گام دوم انقلاب قدردانی کرد و خواستار برگزاری منظم جلسات به صورت ماهیانه با استفاده از ظرفیت های مختلف شد.

 

فیلم و ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.