گروه: اخبار استان خبر: 118114 / تاریخ انتشار : 1398/2/5 ساعت : 08:56
در همایش تجلیل از فعالان حوزه فرهنگ رضوی و مهدویت مطرح شد:

راه اندازی کلینیک مهر رضوی در کهگیلویه و بویراحمد/برگزاری همایش بین المللی طب در فرهنگ رضوی با حضور کشورهای اسلامی در یاسوج+تصاویر

شب گذشته همایش تجلیل از فعالان فرهنگی در حوزه های فرهنگ رضوی، مهدویت و انقلاب اسلامی با حضور چهره های فرهنگی و مسئولان استانی و شهرستانی در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شب گذشته همایش تجلیل از فعالان فرهنگی در حوزه های فرهنگ رضوی، مهدویت و انقلاب اسلامی با حضور چهره های فرهنگی و مسئولان استانی و شهرستانی در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.

 

این مراسم به همت دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی و گروه معارف این دانشگاه و با همکاری مجموعه دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم گفت: سال 97، سال خوبی در حوزه فرهنگ بود،  4 کرسی علمی ترویجی در سطح دانشگاه برگزار شد، 3 کرسی آزاداندیشی با حضور خارجی هایی که مسلمان شده بودند و نقشی که جمهوری اسلامی در توسعه فرهنگ دینی دارد را آگاه سازی کردند  و جنبه ترویجی و تبلیغی خوبی داشت.

 

اورنگ ایلامی ادامه داد: در راستای ترویج فرهنگ رضوی قراردادهایی با موسسات علمی و فرهنگی در مشهد مقدس منعقد کردیم، با آستان قدس رضوی ، بنیاد فرهنگی هنری امام رضا(ع)، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مشهد تفاهم نامه منعقد کردیم.


وی افزود: 85 هزار مترمربع به فضاهای درمانی استان اضافه شده است؛ برکت این اقدامات این است که کلینیک مهر رضوی در استان راه اندازی خواهد شد.
 

ایلامی بیان کرد: امسال هزینه های هفته سلامت در قالب اردوی جهادی تیم های پزشکی یه مناطق سیل زده اعزام خواهد شد.رئیس دانشگاه علوم پزشکی در پایان گفت: همایش طب در فرهنگ رضوی 28 خرداد و به صورت بین المللی و با حضور نمایندگانی از کشورهای اسلامی در استان برگراز می شود.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.