گروه: اخبار استان خبر: 118104 / تاریخ انتشار : 1398/2/4 ساعت : 15:04
آنچه در دیدار رئیس و کارکنان شبکه بهداشت با امام جمعه لنده گذشت:

ارتقای شاخص های سلامت در شهرستان لنده تا قدردانی ویژه امام جمعه از عملکرد شبکه بهداشت و درمان در حوزه سلامت+تصاویر

رئیس و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده به مناسبت هفته سلامت با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، رئیس و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده به مناسبت هفته سلامت با حضور در دفتر امام جمعه این شهرستان با تشریح برنامه های هفته سلامت گزارشی از آخرین فعالیت های بهداشتی و درمانی این شهرستان را تشریح کرد.

 

 

در این دیدار امراله خانی با اشاره به نقش محوری ائمه جمعه در آگاهی بخشی به قاطبه مردم و تاثیرگذاری آنان بر جامعه گفت: نصایح و رهنمود های ائمه جمعه در حوزه بهداشت و درمان می تواند راهگشای خدمات رسانی بهتر به آحاد مردم شود.

 

 

وی افزود: شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده در راستای رسالت ذاتی خویش هموراه به عنوان یکی از ادارات مهم و تاثیر گذار در حوزه خدمت رسانی به مردم است که در طول چند سال گذشته با تلاش فراوان همه مجموعه توانستیم در راستای عدالت اجتماعی بخش اعظمی از مشکلات بهداشتی و درمانی مورد نیاز مردم را رفع نماییم.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده از حمایت و همکاری امام جمعه شهرستان لنده در حوزه سلامت تقدیر کرد و افزود: امیدوارم که با رهنمودها و حمایت های شما بتوانیم در زمینه ارتقاء شاخص های بهداشتی و خدمت رسانی به همشهریان گرامی انجام وظیفه کنیم.

 

 

در ادامه نیز  حجت الاسلام و المسلمین محمودی اصل نیز با تبریک هفته سلامت عنوان کرد: شبکه بهداشت و درمان لنده یکی از ادارات فعال و تاثیرگذار این شهرستان است که با پیگیری از طریق پایگاه های خبری و حضور مستقیم، برنامه های اجرایی خوب و مفید آن قابل مشاهده و نیز شایسته تقدیر است.

 

وی در پایان از زحمات همه مجموعه های بهداشتی و درمانی شهرستان لنده به خصوص خدمت رسانی به بیماران دیالیزی به طور ویژه تقدیر کرد.

 

تصاویر این دیدار را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

---
---
 
 

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.