گروه: اخبار استان خبر: 118101 / تاریخ انتشار : 1398/2/5 ساعت : 09:33

اعتراض پرسنل بیمارستان امام خمینی دهدشت در پی تعویق 6 ماهه پرداخت مطالبات

مسئله مهمتر که این روزها در بیمارستان دهدشت برسر زبان ها افتاده، بحث حقوق و مزایای معوقه پرستاران است که در برخی از موارد، این معوقات به 6 ماه هم میرسد و این موضوع باعث شده تا پرسنل بیمارستان امام خمینی(ع) دهدشت اعتراض خود را به گوش مدیران بهداشت و درمان کهگیلویه برسانند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛ پرستاری یکی از کلیدی ترین عضوهای تیم مراقبت های بهداشتی درمانی است که نقش او در کنترل بیماریها، مراقبت حمایتهای جسمی، روحی و روانی و اجتماعی بیماری از سوی بزرگان علم پزشکی نوین مورد تایید قرار گرفته است. پرستار علاوه بر خدمات درمانی مسئول آموزش و برقراری ارتباط با مددجو و آماده سازی اوست.

 

بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت تنها بیمارستان شهرستان کهگیلویه و یکی از بیمارستانهای استان کهگیلویه و بویراحمد است که زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اداره می شود.

 

این بیمارستان ، علاوه بر شهرستان کهگیلویه ، شهرستان چرام را نیز پوشش می دهد و تنها مرکز درمان این دو شهرستان است اما متاسفانه نواقص موجود در این بیمارستان نه تنها کمتر نمی شود بلکه روز به روز شاهد نارضایتی بیشتر مردم شهرستان از عملکرد تنها بیمارستان آن هستیم.

 

اما مسئله مهمتر که این روزها در بیمارستان دهدشت برسر زبان ها افتاده، بحث حقوق و مزایای معوقه پرستاران است که در برخی از موارد، این معوقات به 6 ماه هم میرسد و این موضوع باعث شده تا پرسنل بیمارستان امام خمینی(ع) دهدشت اعتراض خود را به گوش مدیران بهداشت و درمان کهگیلویه برسانند.

 

به گفته یک منبع آگاه، اعتراض درون سازمانی پرسنل این بیمارستان در مورد معوقاتشان، رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه را مجاب کرد تا در جمع پرستاران و کادر اداری حاضر شود و به انتقادات آن ها گوش فرا دهد.

 

این منبع آگاه گفت: در این نشست رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه از پرسنل خود خواسته تا 15 اردیبهشت نیز تحمل کنند تا شاید استان اعتبار لازم را واریز کند.

 

گفتنی است که این پایگاه خبری در پی یک گزارش "اینجا بخوانید" هشدار چنین اتفاقاتی را داده بود اما بی توجهی به این هشدارها و نیروهای خدوم و زحمت کش بیمارستان دهدشت موجب بروز اعتراض این قشر شده است.

 

امیدواریم مسئولین بیمارستان امام خمینی دهدشت  تلاش بیشتری جهت رفاه حال بیماران و صد البته پرسنل و پرستاران این بیمارستان انجام دهند تا مردم دو شهرستان کهگیلویه و چرام به غیر از درد بیماری درد دیگری را متحمل نشوند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.