گروه: اخبار استان خبر: 118099 / تاریخ انتشار : 1398/2/5 ساعت : 12:15
مسوول واحد عمرانی شهرداری یاسوج :

خیابان های خاکی شرف آباد آسفالت می شود / نبود قیر علت تاخیر در تکمیل آسفالت خیابان ها بود

رضایی: در رابطه با کوچه موردنظر، با توجه به شعار نهضت آسفالت، در سال جاری آن کوچه ها آسفالت خواهد شد، تا مشکلات شهروندان آن مناطق حل شود و از طرفی علت تاخیر در آسفالت آن مناطق بحث اعتبارات و نبود قیر بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از بویرخبر؛  توجه به زیر سازی و آسفالت خیابان ها در شهر یاسوج یکی از وظایف مهم شهرداری است، در این خصوص برخی از خیابانهای شهر از آسفالت محروم بوده، که نیازمند توجه مسوولان است.

 

باید اشاره کرد در بسیای از خیابان های شهر یاسوج، به دلیل فرسودگی خیابان ها، مشکلات مختلفی برای خودروها به وجود آمده است، که شهرداری در یک اقدام مناسب در حال لکه گیری و ترمیم خیابان های شهر یاسوج است.

 

در همین ارتباط در شرف آباد یاسوج در مجاورت فراورده های گوشتی 2002 کوچه ای به نام کناری وجود دارد، که هر ساله زیر سازی شده اما آسفالت نمی شد، و همین موضوع سبب ایجاد مشکلاتی برای شهروندان از جمله معلولانی می شد که قصد عبور از این خیابان به خصوص در فصل زمستان داشتند.

 

در خصوص مشکل فوق مسوول واحد عمرانی شهرداری در گفتگو با پایگاه خبری بویرخبر گفت: در شهر یاسوج به منظور ترمیم خیابان ها شهرداری در حال فعالیت برای لکه گیری خیابان ها بوده و  در حال حاضر در شرف آباد مشغول کار هستیم.

 

رضایی بیان کرد: در رابطه با کوچه موردنظر، با توجه به شعار نهضت آسفالت، در سال جاری آن کوچه ها  آسفالت خواهد شد، تا مشکلات شهروندان آن مناطق حل شود و از طرفی علت تاخیر در آسفالت آن مناطق بحث اعتبارات و نبود قیر بود.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.