گروه: اخبار استان خبر: 118098 / تاریخ انتشار : 1398/2/12 ساعت : 16:11
گزارش مردمی

گلایه شهروندان یاسوجی از بی توجهی مسوولان در صرفه جویی آب / هدر روی آب آشامیدنی سالم در خیابان عدل

در نقاط مختلف شهر یاسوج از جمله رو به روی شهدای 3، و خیابان عدل جنب آتشنشانی که طبق گزارش شهروندان شهر یاسوج یک سال بوده که لوله های انتقال آب تخریب شده است و پیگیری ها جهت رفع آنها مشکلی را حل نکرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از بویرخبر؛ بسیار شنیده شده که آب مایه حیات است، بر این اساس برنامه مصرف آب باید در جهت مصرف درست استوار باشد، در یکی از این موارد  در منازل مسکونی به اندازه نیاز آب را باید استفاده کرده، تا در هزینه های خانواده صرفه جویی و از طرفی مصرف آب کاهش پیدا کرد.

 

از طرفی  سیستم آب رسانی دچار  فرسودگی نبوده،  زیرا ممکن است برای سالیان طولانی در نقطه ای از شهر به هدر رفته و سبب تخریب ادر زیر ساخت ها نظیر جاده و حتی منازل مسکونی شود، که در این مورد لازم است سیستم آبرسانی توسط مسوولان امر هر ساله مورد بازدید قرار گرفته و نوقصات در این موارد برطرف شود.

 

دررابطه با موضوع ذکر شده  در نقاط مختلف شهر یاسوج از جمله رو به روی شهدای 3، خیابان عدل جنب آتشنشانی که طبق گزارش شهروندان خبرنگار این پایگاه خبری یک سال بوده، که تخریب شده است و پیگیری ها جهت رفع آنها مشکلی را حل نکرده است.

 

باید اشاره کرد، چنین مشکلاتی علاوه بر اتلاف هزینه ها، سبب هدر روی آب آشامیدنی سالم می شود، در چنین شرایطی طبیعی است که در منازل مسکونی افت فشار آب مشاهده شود.

 

 

بنابراین باید گفت مسوولان آب و فاضلاب شهری ضمن بررسی وضعیت آب رسانی به مناطق مختلف در سطح شهر مناطقی را که دچار تخریب شه است را ترمیم کرده، ودر مناطقی که امکان ترمیم وجود ندارد اقدام به تعویض سیستم آبرسانی کنند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.