گروه: اخبار استان خبر: 118097 / تاریخ انتشار : 1398/2/4 ساعت : 11:34
مدیرکل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد؛

بازرسی بیش از 100 دستگاه آسانسور در استان کهگیلویه و بویراحمد

رحمتی گفت: با توجه به بازرسی از آسانسور های نصب شده در ادارات و ساختمان های شخصی و دولتی در سطح استان کهگیلویه وبویراحمد، 45 گواهینامه تایید ایمنی و کیفیت آسانسور توسط این اداره کل صادر شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با سفیردنا گفت: در سال گذشته بیش از 100دستگاه آسانسور در ادارات و ساختمان های شخصی  توسط کارشناسان این اداره کل مورد بازرسی قرار گرفتند. 

 

بهمن رحمتی گفت: با توجه به بازرسی از آسانسور های نصب شده در ادارات و ساختمان های شخصی و دولتی در سطح استان کهگیلویه وبویراحمد،45 گواهینامه تایید ایمنی و کیفیت آسانسور توسط این اداره کل صادر شد. 
 
 
 رحمتی عنوان کرد: انجام بازرسی های آسانسور فقط توسط شرکت های بازرسی کننده تایید صلاحیت شده از سوی سازمان ملی استاندارد ایران صورت می گیرد و در این خصوص یک شرکت بازرسی در زمینه بازرسی عملکرد آسانسور های نصب شده در سطج استان فعالیت می کند. 
 
 
وی با اشاره به اعتبار یک ساله گواهینامه ایمنی و کیفیت آسانسور گفت: آسانسور دستگاهی است که بصورت دینامیک در حال کار کردن است بنا بر این  هر سال باید بازرسی و معاینه فنی شود و گواهینامه تایید ایمنی کیفیت بگیرد. 
 
 
مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: با توجه به اهمیت ایمنی کاربران آسانسورها و ارتقای کیفیت آنها کارفرمایان و متقاضیان نصب آسانسور در هنگام انعقاد قرارداد با شرکت های نصاب آسانسور از دارا بودن پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور شرکت مذکور از سازمان  صنعت، معدن و تجارت اطمینان حاصل کنند و در صورت نارضایتی از کیفیت، عملکرد و یا ایمنی آسانسور های نصب شده پس از صدور تایید این اداره کل مراتب را به صورت مکتوب به اداره کل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کنند.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.