گروه: اخبار استان خبر: 118066 / تاریخ انتشار : 1398/2/3 ساعت : 12:35
در راستای تحقق رونق تولید صورت گرفت:

افتتاح نمایشگاه معرفی مشاغل درلنده /افزودن دو رشته تربیت مربی کودک و طراحی دوخت به مدارس دخترانه +تصاویر

نمایشگاه هفته مشاغل با معرفی مشاغل مختلف و آشنایی بیشتر دانش آموزان با انواع شغل با حضور مسئولان در دبیرستان شهیده سهام خیام لنده افتتاح شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  به نقل از خبرلنده، معرفی مشاغل مختلف با هدف آشنایی بیشتر مشاغل مختلف به خصوص دانش آموزان با این مشاغل از مهمترین مباحثی است که آموزش و پرورش در سال های گذشته با هدف آگاهی بخشی به دانش آموزان صورت گرفته است.

 

امروز نمایشگاه هفته مشاغل با معرفی مشاغل مختلف و آشنایی بیشتر دانش آموزان با انواع مشاغل جامعه با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده، رئیس اداره بهزیستی و معاونین اداره آموزش و پرورش شهرستان در دبیرستان شهیده سهام خیام لنده افتتاح شد.

 

 

علی جاویدان در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه گفت: امروز جامعه نیازمند آگاهی وو آشنایی با بیشتر مشاغل است که آموزش و پوررش در راستای رسالت ذاتی خود و با هدف بستر سازی برای ورود هرچه بهتر دانش آموزان به مشاغل مختلف امروز این نمایشگاه را که حاصل کار همه مدارس در معرفی شغل های مختلف است را برپا کرده است.

 

وی افزود: هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنایی هرچه بهتر دانش آموزان با مشاغل مختلف و شیوه های درآمدزایی از مشاغل مختلف است.

 

 

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده تصریح کرد: در ادامه موفقیت های آموزش وپرورش شهرستان لنده امسال نیز در راستای بهبود فضای کسب و کار در جامعه دو رشته تربیت مربی کودک و طراحی دوخت با هدف تربیت نیروهای متخصص در این دو رشته را به سایر رشته های فنی در دو هنرستان آفرینش و سهام خیام اضافه کرده ایم.

 

وی خاطرنشان ساخت: بهبود فضای کسب و کار و فراهم نمودن بستر لازم برای توسعه کسب و کار همراه با افزایش رونق تولید یکی از مهمترین شاخص های برگزاری این نمایشگاه در هفته معرفی مشاغل مختلف است.

 

در ادامه نیز پس از افتتاح این نمایشگاه مسئولان و دانش آموزان از قسمت های مختلف این نمایشگاه بازدید کردند.

 

  ادامه تصاویر را می تواید در زیر مشاهده نمایدد:

 

 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.