گروه: اخبار استان خبر: 118034 / تاریخ انتشار : 1398/2/2 ساعت : 12:11
شنیده ها حکایت از آن دارد:

آخرین وضعیت از آرایش انتخاباتی اصلاح طلبان حوزه های انتخابیه بویراحمد و کهگیلویه/به نام اعتدال دیگر شرکت نمیکنیم!

این در حالیست که گفته می شود محمد بهرامی از مرکز رایزنی های خود را انجام داده است و از طریق لیست امید و جریان عارف به استان معرفی می شود و شورای هماهنگی اصلاح طلبان بروی این موضوع در تردید هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، حسن موسوی در یادداشتی آورده است - جریانات سیاسی استان این روزها بیشتر از همیشه دنبال تحرکات انتخاباتی هستند، برخی افراد که قصد کاندیداتوری دارند از آنجاییکه در مناصب دولتی حضور دارند، می بایست تا پایان اردیبهشت ماه از مسئولیت خود کنار بروند، بنابراین باید از هم اکنون تاییدیه های احزاب خود را بگیرند.

 

از حوزه بویراحمد و دنا محمد بهرامی و غلام محمد زارعی تمایل بسیار زیادی جهت حضور و دیده شدن از طریق جناح سیاسی اصلاح طلب دارند و در دوره های قبل این مورد به وفور اعلام شد.

 

زارعی اگر چه چند حرکت جهت نفوذ در وضعیت اصولگرایان داشت اما توفیقی بدست نیاورد، و پس از شنیدن خبر اجماع اصولگرایان شنیده شده است که به خیمه اصلاح طلبان رفته است تا بلکه بتواند آنها را جهت حضور با یک کاندیدای واحد متقاعد کند.

 

این در حالیست که گفته می شود محمد بهرامی از مرکز رایزنی های خود را انجام داده است و از طریق لیست امید و جریان وابسته به محمدرضا عارف به استان معرفی می شود و شورای هماهنگی اصلاح طلبان بر روی این موضوع در تردید هستند.

 

از حوزه کهگیلویه بزرگ نیز زمزمه هایی از حضور علی کامرانی و یکی از فرمانداران فعلی استان به گوش می رسد، گویا منطقیان و لاهوتی هنوز اختلاف نظر های شدید بر روی انتخاب یک گزینه واحد دارند و گمان این می رود که اصلاح طلبان در این حوزه انتخابیه با دو کاندیدا به میدان بیایند.

 

اما موضوعی که همه اصلاح طلبان روی آن وفاق داشتند، عدم شرکت با برچسب اعتدالی در این دوره از انتخابات مجلس استان است.

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.