گروه: اخبار استان خبر: 118009 / تاریخ انتشار : 1398/2/2 ساعت : 08:35
معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان لنده:

تصاویری زیبا از طبیعت دیدنی منطقه قاشکمری کوه سیاه در لنده

طبیعت زیبای منطقه قاشکمری در کوه سیاه از توابع بخش موگرمون شهرستان لنده این روزها میزبان گردشگران و دوستداران طبیعت است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده،طبیعت سرسبز و بکر شهرستان های گرمسیری در استان چهار فصل کهگیلویه وبویراحمد این روزها چنان خود نمایی می کند که میزبان همه دوستداران طبیعت و گردشگران نوروزی است.

 

شهرستان لنده با داشتن دو منطقه آب و هوایی سردسیری و گرمسیری به طور همزمان یکی از شهرستان های فاخر در حوزه گردشگری در طول چهارفصل سال است چرا که در کمتر از یک یا دو ساعت می توان هم در نقطه گرمسیری حضور یافت و هم در منطقه سردسیری.

 

---

 

طبیعت زیبا و بکر دشت ها و مناطق گرشگری لنده باعث شده است تا این شهرستان مورد استقبال ویژه گردشگرانی از استان های تهران، مشهد، تبریز، کرمان، بوشهر ، شیراز، خوزستان  و سایر استان های کشور قرار گیرد.

 

---

 

منطقه زیبای قاشکمری و دلکون در نقطه الحاقی کوه سیاه واقع شده است که همزمان دو وضعیت آب و هوایی گرم و سرد را تجربه می کنند و همین نکته باعث زیبایی این منطقه شده است.

 

این منطقه زیبا در فاصله 20کیلومتری شهرلنده مرکز شهرستان لنده واقع شده است که جاده ارتباطی آسفالت است ولی با توجه به کوهستانی بودن دارای پیچ های پی درپی و خطرناکی است.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.