گروه: اخبار استان خبر: 117999 / تاریخ انتشار : 1398/2/1 ساعت : 15:46
گزارش تصویری؛

آبشار یاسوج نگین گردشگری پایتخت طبیعت ایران در یک روز بهاری + تصاویر

آبشار یاسوج یکی از جاذبه های گردشگری استان چهار فصل کهگیلویه و بویراحمد است که در فاصله دو کیلومتری شهر یاسوج واقع است و سالانه پذیرای مسافران زیادی از سراسر کشور است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از چهارفصل؛ با شروع فصل بهار دوباره شادی، نشاط و سرزندگی در پایتخت طبیعت ایران دوبار بوجود امده و آبشار یاسوج نگین گردشگری شهر یاسوج نیز از این قضی مستثنی نیست.

 

شهر یاسوج با دارا بودن از جاذبه‌های طبیعی فراوان و ظرفیت گردشگری و توریست پذیری بالایی است که یکی از این جاذبه های گردشگری شهر یاسوج آبشار زیبا و معروف یاسوج است .

 

این آبشار در فاصله 2 کیلومتری مرکز شهر و در شمال شهر یاسوج واقع است و هر ساله مورد توجه گردشگران و توریستهای ایرانی و خارجی قرار می‌گیرد .

 

آب‌ چشمه‌هایی‌ که‌ از دل‌ کوه‌های‌ زاگرس‌ جوشیده‌ در دو کیلومتری‌ شمال‌ شهر یاسوج‌ آبشاری‌ به‌ ارتفاع‌ ده‌ متر را به‌ منظر تماشا گذاشته‌ است‌. چشم‌انداز این‌ آبشار، نهرهای‌ آب‌ در بستر مارپیچ‌ مشبک‌، باغ‌های‌ میوه‌، مراتع‌ سرسبز و پر از گل‌های‌ رنگارنگ‌ است‌، که‌ چشم‌ بیننده‌ را خیره‌ می‌سازد. هر ساله‌ آبشار یاسوج‌ در فصل‌ بهار، تابستان‌ و پاییز پذیرای‌ گردشگران‌ است‌.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است؛

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
---
---
---
 
---

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.