گروه: اخبار استان خبر: 117994 / تاریخ انتشار : 1398/2/1 ساعت : 13:41

دانشجویان دانشگاه امام حسین(ع) در سنگر خدمت رسانی به مناطق محروم جاورده+تصاویر

دانشجویان دانشگاه امام حسین(ع) تهران در سنگر خدمت رسانی/حضور گروه جهادی دانشجویان دانشگاه امام حسین(ع) تهران در جاورده + تصاویر

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از  کهگیلویه؛این روزها که همه مردم در حال دسته و پنجه نرم کردن با اتفاقات بعضا عادی و در حال گذراندن روزمرگی خود هستند هستند جوانانی که فارغ از همه چیز آستین هایشان را بالا زدند و  کار و تلاش و کمک به محرومین جامعه را برگزیدند و در دور ترین نقاط کشور شروع به کمک به محرومین کردند.

 

حرکت جهادی جوانان ناشی از تفکر دغدغه مند و مسئولیت محور آنها است و بوسیله حرکتی دسته جمعی ناشی از این تفکر ، انتخاب اهداف بالاتری را بعنوان آرمان اصلی انسان از کار و تلاش براب خود مسیری ساخته و به مردم نیز معرفی کنند و روح اسلام و تفکر اسلامی را که کار را نیز همانند جهاد در راه خدا معرفی کرده است ، زنده کرده و به مردم معرفی می کنند تا به این وسیله از انحراف احتمالی خود و جامعه اش جلوگیری کنند.

دانشجویان دانشگاه امام حسین(ع) فارغ از هر چیزی دست به دست هم دادند و در روستای جاورده اقدام به فعالیت های جهادی کردند.

 

این گروه 30 نفره از دانش آموختگان دانشگاه امام حسین(ع)  مدت 10 روز در این روستا حضور داشتند و عمده فعالیت هایی که انجام دادند شامل فعالیت های عمرانی، فرهنگی، هنری، ورزشی بود.

 

از نکات جالب و قابل توجه در مورد فعالیت عمرانی این گروه این بود که  در مت 10 روز کار پی کنی و شبکه گذاری 10 منزل و بتن ریزی و پی کف 5 منزل انجام شده که در نوع خود قابل توجه بود.

امیدواریم که مدیران استان کهگیلویه و بویر احمد نیز از این جوانان درس جهادی یاد بگیرند، این جوانان ازمسافت  1000 کیلومتری به کمک مردم محروم چاروسا آمدند اما برخی مسئولین ما در استان و شهرستان خسته یک تماس برای کمک به مردم محروم استان خود هستند. مدیریت پشت میزی کاری را پیش نخواهد برد و این مدیریت جهادی است که میتواند هرمحرومیت، مشکل و بحرانی را پشت سر قرار دهد.

 

در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.