گروه: اخبار استان خبر: 117986 / تاریخ انتشار : 1398/2/1 ساعت : 11:37
در نشست روشنگری بسیج صورت گرفت:

ولایت مداری سپاه ضامن و تضمین اقتدار و عزت انقلاب است/مسئولین ما متاسفانه تاب و تب نقدها را ندارند/ولنگاری در بازار و سوء مدیریت در کشور بیداد می کند+تصاویر

مسئول هیئت اندیشه ورز سپاه فتح گفت: ولایت مداری سپاه ضامن و تضمین اقتدار و عزت انقلاب است و استقلال و آزادی ما دراین راه تضمین شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، فرحبخش درنشست شبکه روشنگری بسیجیان شهرستان لنده با اشاره به نقش اخلاق گرایی در جامعه گفت:امروز باید ببینیم چه برنامه های برای فرزندانمان داریم ایا به اندازه ای که فکر کلاس زبان و هنر و سایر مسائل هستیم در حوزه معنویت و اخلاق گرایی نیز تربیت مرده ایم.
 

 

---

 

وی افزود:سکوت در برخی جاها یعنی گام برداشتن در مسیر دشمن چرا که باید خانواده خا دریرابر چالش ها و موانع باید دقت نماید.
 

مسئول هیئت اندیشه ورز سپاه فتح تصریح کرد:امریکا در اقدامی احمقانه در ترویست خواندن سپاه باید دست خداوند را در یاری سپاه باید دید چرا که این اقدام باعث رویش و جوشش یک همگرایی در حمایت از سپاه درجامعه شاهد هستیم.
 

 

---

 

وی افزود:سپاه براساس اصل150قانون اساسی یک نهاد نظامی است که این سپاه در حمایت از دستاوردهای دفاعی،نظامی،فرهنکی و اجتماعی و ایجادتفکر انقلابی در حال تلاش است و موفقیت های چشمگیری نیز در چندسال گذشته به دست اورده است.
 

فرحبخش گفت:دشمن از توانایی و توانمندی سپاه به خصوص در منطقه خاورمیانه شکست های پی درپی خورده است و این نیز در ادامه دشمنی دیرینه است که از سپاه داشته و دارند.

 

وی خاطرنشان کرد:امروز سپاه با تاسی از اصول اصلی و آرمان های انقلاب در حال صدور پیام انقلاب به خصوص تقویت روحیه مقاومت در منطقه است.
 

مسئول هیئت های اندیشه ورز سپاه فتح گفت:هرکجا ماموریتی به سپاه واگذارشد موفق و سربلند بیرون آمد و بساط داعشی ها را دراستراتژیک ترین منطقه یعنی خاورمیانه جمع کرده است.

 

وی تاکیدکرد: دشمن با تهدید،تزویر و خط ونشان کردن برای وابستگان خود در منطقه همواره به دنبال نفوذ و ضربه زدن به انقلاب به خصوص سپاه است.
 

فرحبخش گفت: در قضیه تحریم ها سپاه با هوشمندی تمام دسیسه های دشمنان را درهم کوبید و این کینه توزی ها برای عزتی است که سپاه برای همه مستضعفان عالم ایجاد کرده است.
 

 

---

 

وی تاکیدکرد: امروز فرزندان ملت در سپاه هرکدام یک قدرت بازدارنده درمقابل تهدیدات دشمن هستند که این توانمندی و قدرت توانست که میزان مقبولیت مردمی را افزایش داده است.
 

کارشناس معارف شبکه استانی دنا گفت:ولایت مداری سپاه ضامن و تظمین اقتدار و عزت سپاه است و استقلال و آزادی ما دراین راه تضمین شده است.
 

وی گفت:نباید با نادیدن برنامه های فرهنگی و کاهلی در خدمات به مردم در زمین دشمن بازی کنیم و تسلیم پیاده نظام دشمن باشیم.

 

فرحبخش اظهارکرد: تغییرباورهای ذهنی در قلوب جوانان ما باعث خواهد شد که رفتار آنان منطبق با رویکرد و اهداف دشمن خواهد کرد که مانتوهای جلوباز و پوشش های غیرمتعارف ناشی از همین تغییرات است.

 

---


این استاد دانشگاه گفت:از خود بیگانگی فرهنگی مهمترین برنامه دشمن به صورت بنیادی است که متاسفانه متولیان فرهنگی ما محافظه کارانه به دنبال پیاده سازی برنامه های دشمن هستند.
 

وی تاکیدکرد:مسئولین ما متاسفانه تاب و تب نقدها را ندارند و این یک نوع ولنگاری را در بحث رفتار،بازار،اقتصاد و سایر مسائل به خصوص سو مدیریت دراین کشور بیداد می کند.
 

فرحبخش گفت: وقتی از مسئولین طراز اول ما نقد می کنند در جلسات بعد از آنان دعوت نمی شود و این رحیه نقدناپذیری و عصبانیت دراین مشکلات اصلا پذیرفته نیست و کسانی که توسط سیاسیون انتخاب می شود مدیون همان سیاسیون هستند نه مردم.
 

وی تاکیدکرد:خدمت به مردم باید به یک باور عمومی تبدیل شود نه اینکه پاسخگویی رفتار سیاسیون باشد و مجری برنامه های آنان.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.