گروه: اخبار استان خبر: 117965 / تاریخ انتشار : 1398/1/31 ساعت : 10:46
صبح زاگرس در هفته ای که گذشت؛

شهردار بعدی یاسوج چه کسی است؟/ناامیدی زودهنگام زارعی/رشد قارچ گونه جشن های زیرزمینی در استان/احتمال رد صلاحیت یکی از نمایندگان استان/مهاجرت یکی از خوانندگان مطرح استان به پایتخت

مهمترین و پربازدیدترین گزارش ها و اخباری که هفته گذشته بر روی خروجی صبح زاگرس قرار گرفت را می توانید در این بسته خبری مطالعه کنید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مهمترین و پربازدیدترین گزارش ها و اخباری که هفته گذشته بر روی خروجی صبح زاگرس قرار گرفت را می توانید در این بسته خبری مطالعه کنید.

 

برای خواندن کامل هر خبر بر روی تیتر آن کلیک کنید:

 

نگذارید به ریشتان بخندند؛

مسئولان فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد همچنان در خواب عمیق زمستانی/تیر نامرئی یک آموزشگاه نقاشی در یاسوج به قلب غیرت و حیای قوم لر+تصاویر

کسی مخالف شادی مردم نیست و نخواهد بود اما معتقدیم هرچیزی در جای خود و با روش خود باید استفاده شود، بارها این مساله به گوش مسئولان مختلف رسیده است اما این کار همچنان به قوت خود باقی است و با خیال راحت و بدون داشتن این استرس که مبادا یک مسئول این شهربا او برخورد کند، فعالیت خود را ادامه می دهد.

 


 

در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد؛

اظهارات جالب فعال سیاسی اصلاح طلب استان در حمایت از سپاه پاسداران

کامرانی مقدم: اقدام ترامپ را محکوم می کنیم و سپاه پاسداران که نهادی برآمده از دل انقلاب است را از روح انقلابی ملت ایران می دانیم، البته این کار دولت امریکا باعث شد امروز سپاه پاسداران محور وحدت باشد.

 


 

بی مهری هایی که پایان ندارد؛

مهاجرت یکی از خوانندگان مطرح استان به پایتخت/وقتی خوانندگان زیرزمینی عرصه را بر خوانندگان موسیقی اصیل لری تنگ کردند/مسئولانی که بیشتر زیر زمین را می بینند!

استفاده از خوانندگان زیرزمینی در مراسمات مختلف باعث شده است که خوانندگان موسیقی اصیل کهگیلویه و بویراحمدی از حضور دراستان دلسرد شوند و قصد مهاجرت به دیگر استان های کشور را داشته باشند ؛ چرا باید این گونه باشد که با برخی اقدامات نسنجیده شاهد خروج سرمایه های این استان باشیم.

 


 

تحلیلگر مسائل بین الملل در گفتگو با صبح زاگرس:

ترامپ و تیمش احمق های درجه یک هستند/آمریکا به هیچ کدام از اهدافش نرسید بلکه متضررشد/می خواستند تنگناهای معیشتی و اقتصادی را به سپاه نسبت دهند

رضاسراج بیان کرد: اقدام احمق های های درجه یک به ویژه ترامپ نه تنها سودی برای آنها نداشت بلکه کاملا به ضرر آن ها شد وبرعکس آن چه می خواستند نتیجه گرفتند و یک انسجام و وحدت اجتماعی در بین مردم ایجاد شد.

 


 

با حضور مسوولان ارشد استان صورت گرفت؛

اعزام دومین محموله بزرگ کمک های مردمی کهگیلویه وبویراحمد به مناطق سیل زده/تقدیر و تشکر ویژه معاون رییس جمهور از سپاه فتح+تصاویر

عصر امرو برای دومین بار مردم نوع دوست کهگیلویه و بویراحمد با اعزم کمک های خود به مناطق سیل زده همدردی خود را با سیل زدگان اعلام کردند، این محموله به همت مردم، سپاه فتح استان، استانداری و مجموعه های اداری استان ارسال شد.

 


 

سفر معاون رئیس جمهور به استان در قاب تصویر

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور امروز مهمان کهگیلویه و بویراحمد بود و از بخش هی مختلف از جمله پارک علم و فناوری و واحد های مختلف شهرک های صنعتی استان بازدید کرد.

 


 

رییس بنیاد تاریخ‌پژوهی ایران در گفتگو با صبح زاگرس:

دولت امریکا صورت خود را با سیلی سرخ نگه می دارد/آمریکا رو به زوال و رژیم صهیونیستی در معرض فروپاشی است

حمید روحانی: آمریکایی ها برای اینکه شکست خودشان را پنهان کنند به کارهای تبلیغاتی دست می زنند که صورت شان را سرخ نگه دارند و فضاحت و بدبختی خودشان را پنهان کنند واقعیت این است که آمریکا رو به زوال است و رژیم صهیونیستی در معرض فروپاشی است و ایران هم به عنوان یک قدرت مقتدر حضور دارد.

 


 

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد:

دستگاه قضایی باید انقلابی بماند و انقلابی حرکت کند/ یار کسی باشید که کسی را ندارد/ 600 هکتار از اراضی ملی رفع تصرف شد+تصاویر

حجت الاسلام مزارعی: نظارت بر ادارات و حوزه های اطراف باید به خوبی صورت گیرد، یار کسی باشید که کسی را ندارد، از دادستان و رئیس دادگستری درخواست دارم با جدید و بدون تعارف در چهارچوب قانون و عدالت پیش بروید، کرامت انسانی و حفظ حقوق شهروندی باید در همه موارد حفظ شود.

 


 

سیل محبت کهگیلویه و بویراحمدی ها درپلدختر/به همت جهادگران شهرمان را دوباره می سازیم+فیلم

هر گروهی تلاش کرد تا به‌اندازه توانش، آستین همت را بالا بزند و برای حمایت از هموطنان سیل زده جانانه گام بردارد.

 


 

پیشنهاداتی برای انتخاب شهردار بعدی یاسوج/خبر آمد خبری در راه است!

شهرداری که فارغ از بحث مستقل بودن آن، واقعا توان کاری مضاعفی داشته باشد، اگرچه نستهن مقدم زحمات شبانه روزی زیادی کشید اما برخی از فعالین شهری می گویند استفاده از وی بیشتر شبیه یک آزمون و خطا در کار شهرداری یاسوج بود.

 


 

گمانه زنی در مورد احتمال رد صلاحیت یکی از نمایندگان مجلس استان با عدم کاندیداتوری لاریجانی

ولی اکنون با توجه به اینکه گفته می شود رییس فعلی مجلس امکان کاندیداتوری ندارد، بنابراین یکی از پشتیبانان و حامیان اصلی وی از صحنه خارج میشود و در دوره جدید نیز ابهامات دیگری بر کار این نماینده وارد هست، بنابراین لاریجانی دیگر انرژی لازم را برای کاندیداتوری مجلس بخرج نخواهد داد.

 


 

شوک بزرگ با انعکاس خبر احتمال اجماع اصولگرایان بویراحمد/ریش سفیدان میدان را به جوانان میدهند/دعوت از روشنفکر جهت شرکت در اجماع

شاید یکی از این مواردیکه در این گونه بحث های شورایی مورد اختلاف نظر است، چگونگی حضور روشنفکر در این شوراست، شخصیتی کاریزماتیک که اصولگرایان سعی دارند وی را در دایره خود جای دهند، اما بدلایلی تا کنون موفقیتی نداشته اند.

 


 

پس از اقدام انقلابی دادستان مرکز استان؛

مردم سقاوه چشم انتظار اقدام انقلابی و قاطعانه دادگستری کهگیلویه و بویراحمد

پس از ارائه این دادخواست توسط دادستان مرکز استان که با توجه به شرایثط و فشارهایی که وجود داشت، یک حرکت انقلابی و قاطع بود انتظار می رود ادامه روند این پرونده در راهروهای دادگاه نیز همچون دادخواست انقلابی دادستان مرکز استان پیش برود و در نهایت به نتیجه مطلوب برسد.

 


 

رشد قارچ گونه جشن های زیرزمینی با حضور خوانندگان خاص در استان/هشدار صبح زاگرس در خصوص هنجارشکنی احتمالی در جشن روز جوان در یاسوج/چه کسی پاسخگوی عدم توجه به هشدارهاست؟

اگر در این برنامه نیز همانند مراسم جشن پدر نمونه در گچساران هنجارشکنی صورت گیرد ، آیا متولیان برگزاری برنامه مسئولیت آن را قبول خواهند کرد؟اگر در این برنامه کشف حجاب صورت گیرد کسانی که مجوز به برگزاری این برنامه دادند مسئولیت آن را قبول خواهند کرد؟

 


 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد:

طرح "جهاد همبستگی ملی" برقاعده مساوات دینی است/ باید از ظرفیت های درونی جامعه نیازهای سیل زدگان را برطرف کنیم+فیلم

آیت الله ملک حسینی:باید با همکاری، همیاری و هم پوشانی طرح جهاد همبستگی ملی را محقق کنیم تا بتوانیم از ظرفیت های درونی خودمان نیازهای جامعه را برطرف کنیم چرا که استقلال و توانمندی کشورمان برمدار ظرفیت های درونی ما خواهد بود و باید این ظرفیت ها را شناخت تا به نتایج مطلوب دست پیدا کنیم.

 


 

شنیده ها میگویند:

ناامیدی زودهنگام در اردوگاه انتخاباتی زارعی با انتشار خبر اجماع اصولگرایان/رویای سناتوری زارعی بر باد رفت؟

زارعی که از دیرباز خود را در ردای سناتوری حوزه بویراحمد و دنا می دید، این روزها به اتاقهای فکر خود رفته است تا بلکه بتواند راهی برای برون رفت از این بحران بزرگ پیدا کند.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.